Skip to main content

Neįgaliam ir vienišam benamiui buvo likę gyventi vos 6 mėnesiai. Tik 3 dienas jį slaugiusi nepažįstama seselė nusprendė padaryti tai, kas visiškai pakeitė jo gyvenimą

Per savo 35 metų karjerą dirbant medicinos srityje, 57-erių seselė Lori Wood ne vieną kartą gelbėjo gyvybes. Tačiau vieną dieną ligoninėje ji sutiko 27-erių vaikiną, kuriam visų pirma reikėjo ne medicininės intervencijos. Jonathan Pinkard visą gyvenimą gyvena su autizmu.

Reklama

Be negalios jam gyvenimas “pametėjo” ir daugiau išbandymų ir sunkumų. Jį užauginusi močiutė buvo vienintelis artimas žmogus, vienintelė jo šeima. Prieš keletą metų Jonathan netekus ir  močiutės, jis liko vienui vienas. Nuo to laiko gyvenimas tapo dar sunkesnis neįgaliam vyrui.

Neturėdamas kur gyventi, jis nakvodavo tai benamių prieglaudoje, tai savo automobilyje. “Vyšnaitė ant torto” tapo netikėtai diagnozuotas labai rimtas širdies nepakankamumas. Vaikinui gydytojai turėjo tik liūdnas žinias – jam skubiai reikėjo širdies transplantacijos.

Reklama

Tačiau kadangi jis buvo benamis, neturintis absoliučiai jokių artimųjų, kurie juo pasirūpintų prieš ir po operacijų, jis net nebuvo įtraukiamas į donoro laukiančiųjų sąrašą.  Vaikinui praktiškai buvo suteiktas mirties nuosprendis, nes su savo širdimi jis išgyvens tik sekančius 6 mėnesius. 

Reklama

Staiga Jonathan namais tapo ligoninė, kurioje jis sutiko Lori. Moteris sužinojusi apie vaikino situaciją negalėjo patikėti jos beviltiškumu.

Mirties nuosprendis dėl to, kad esi šiam pasauly vienui vienas. Man tai neatrodė sąžininga” – sakė seselė, kuri viduje pajuto stiprų jausmą ką nors dėl nelaimelio padaryti.

Nors Lori negalėjo nieko padaryti kaip medicinos darbuotoja, ji galėjo kažką padaryti kaip žmogus, kaip mama. Jos apmąstymams dėl sekančių veiksmų užtruko vos 3 dienas. Praėjus vos trims paroms ji pareiškė vos pažįstamam Jonathan kad ji taps jo teisėta globėja.

Reklama

Širdyje jaučiau, kad nėra jokios kitos išeities – tik priimti jį į savo namus ir pasirūpinti juo” – sakė Lori, kurios namuose Jonathan apsigyveno vos po savaitės. Moters dėka, jis buvo iš karto įtrauktas į laukiančiųjų donoro sąrašus. Jonathan turėdamas dabar tiek savo kambarį, tiek žmogų, kuris juo pasirūpins, vos po mėnesio gavo naują širdį.

Reklama

Lori dėka, jo sveikata pasitaisė per labai trumpą laiką. Nors praėjus keletui savaičių po operacijos vaikinas jau gali gyventi vienas ir be papildomos globos, Lori net nesiruošia jo paleisti.

“Jis yra dabar mano šeimos dalis” – su ašaromis akyse sakė moteris.

Vaikinas net pradėjo vadinti Lori Dievo atsiųsta jam mama. Iš tiesų, ši moteris yra tikrų tikriausias angelas žemėje, kuris padeda žmonėms kur kas daugiau, nei reikėtų. Lori savo rūpesčiu padėjo Jonathan pagyti ne tik fiziškai, tačiau svarbiausia – dvasiškai. 

Reklama