Skip to main content

Neišauklėtas paauglys neketino patraukti savo kojų nuo 2-jų keleivių sėdynių, tačiau netrukus vienas herojus pademonstravo paaugliui, kad jis – ne pasaulio bamba

Daugelis sako, kad šiais laikais vaikai yra prasčiausiai išauklėti. Tai, kad jiems duodama per daug laisvių, per daug privilegijų kartais lemia, kad maži, dar nesubrendę individai tampa arogantiški, išlepinti ir nemandagūs. Pagrindinė spraga būna netinkamas tėvų auklėjimo metodas arba aplamai jo nebuvimas.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Laimei, šiais laikais yra taip pat ir drąsių žmonių, galinčių parodyti net nepažįstamiems neišauklėtiems paaugliams kur jų vieta. Metro traukiniai yra vieta, kurioje tikrai nevalia demonstruoti savo aroganciją. Kiekvienas turtingas ar vargšas įlipęs į metro vagoną yra vienas prieš kitą lygūs. Tad tie, kas glemžiasi daugiau vietos, nei jiems priklauso, tiesiog privalo būti pamokyti.

Asociatyvi nuotrauka

Štai Niujorko požeminiu transportu keliauja milijonai žmonių kasdien. Visi nori po ilgos dienos atsisėsti, jei tam yra galimybės, tačiau atsiranda štai tokių, kuriems jų patogumas yra aukščiau visko. Paauglys buvo paskendęs savo mobiliojo telefono ekrane ir išsidrėbė per 3 vietas.

Reklama

Negana to, užkėlė savo purvinas kojas su batais ten, kur vėliau sėdės kitas keleivis. Vaikas nebuvo vienas, jis buvo atsirėmęs į suaugusią moterį, kuri, kaip spėja internautai, yra arba jo mama, globėja, bent jau auklė ar pažįstama. Daug kas sėdėjo aplink pasipiktinę tokiu vaizdu, tačiau niekas nieko nedarė.

Reklama

Priešais sėdėjusi mergina vardu Isabel tiesiog nufotografavo paauglį norėdama jį vėliau galbūt sugėdinti internete. Tačiau tai, kas įvyko netrukus, buvo kur kas geresnis ir vertas dėmesio kadras. Kitas traukinio keleivis pavargo stovėti šalia ir nusprendė atsisėsti. Jis akivaizdžiai žinojo, kad gražiai prašyti pasitraukti išlepintą vaiką bus tikriausiai neveiksminga.

Kur kas efektyviau būtų jam jėga parodyti, kad vienam keleiviui skirta viena vieta viešajame transporte, todėl vaikinas su saulės akiniais nusprendė pamokyti paauglį kartą ir visiems laikams. Jis nieko nelaukdamas tiesiog atsisėdo ant berniuko kojų. Veido išraiška, kurią išspaudė paauglys buvo tiesiog neįkainojama.

Reklama

Buvo matyti, kad šalia sedėjusi suaugusi moteris kažką burbėjo vaiko naudai, tačiau tiesa buvo ta, kad vaikinas pasielgė taip, kaip svajojo padaryti visi, matę tą vaiką tądien. Tos dienos nuotraukos kaip virusas išplito internete primindamos visiems apie auklėjimo svarbą.

Reklama

Tėvų pagrindinės pareigos yra ne tik vaiką pamaitinti ir suteikti jam stogą virš galvos, tačiau ir atsakingai investuoti į jį laiko skiriant dėmesį paprasčiausiam auklėjimui. Vaikas ar paauglys, negavęs tinkamų pamokų gyvenime ateityje susidurs su nemažais sunkumais. Tiesa yra ta – kai vaikystėje tėvai neįskiepija moralinių vertybių savo atžaloms, pasaulis tampa bjauresnis ir žiauresnis. Vėliau nereikia stebėtis, kodėl visuomenėje yra tiek daug nemalonių individų.

Reklama