Skip to main content

Norintis skyrybų vyras parašė žmonai laišką, kuriame išdėstė visas savo pretenzijas, tačiau moters atsakas vyrui atėmė jam žadą

Kasdien visame pasaulyje santuokos griūva dėl pačių įvairiausių priežasčių. Bloga komunikacija, nesutampantys charakteriai ar net blogiau – išdavystės yra vienos dažniausiai pasitaikančių skyrybų priežasčių. Vyras nusprendė pranešti apie savo savijautą santuokoje labai atviru laišku, kuriame jis pranešė apie savo norą skirtis.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Tačiau jis absoliučiai nesitikėjo to posūkio, kurį atskleidė jam dabar jau buvusi žmona savo atsakyme.

Brangioji žmona,

Rašau tau šį laišką norėdamas pasakyti, kad palieku tave amžiams. Aš buvau tau geras vyras mūsų bendrų 7 metų santuokos metu. Man visko jau gana. Paskutinės dvi savaitės man buvo labai sunkios. Tavo viršininkas pranešė man, kad išėjai iš darbo ir man nieko net neužsiminei. Man tai jau darosi per sunku. Praeitą savaitę grįžai namo iš darbo ir net nepastebėjai mano naujos šukuosenos.

Asociatyvi nuotrauka

Aš buvau pagaminęs tavo mėgstamiausią patiekalą ir net vilkėjau naujus šilkinius apatinius. Tu pakilai nuo stalo vos per dvi minutes ir nuėjai tiesiai į lovą miegoti. Tu man daugiau nebesakai, kad mane myli, nenori su manimi intymumo. Toks jausmas, kad nenori su manimi turėti nieko bendra. Nežinau, ar tu tiesiog manęs nebemyli, o gal susiradai kitą.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Kaip bebūtų, viskas baigta ir aš tave palieku.

Tavo buvęs vyras.
P.S. nebandyk manęs ieškoti, aš su tavo seserimi persikraustome gyventi į užsienį! Linkiu tau laimingo gyvenimo!

Žmona, gavusi vyro laiškelį, su džiaugsmu jam atrašė tą pačią dieną:

Brangus buvęs vyre,

Patikėk, niekas taip manęs šiandien nenudžiugino kaip tavo laiškas. Tiesa, mes buvome kartu pastaruosius 7 metus, tačiau tikrai tavęs nepavadinčiau geru vyru. Buvai toli gražu ne toks, kokį save įsivaizduoji. Aš tavęs vengiu, einu anksti miegoti arba pastoviai žiūriu serialus nes mane iki gyvo kaulo užknisa klausytis tavo inkštimo.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Aš tikrai pastebėjau tavo naują šukuoseną praeitą savaitę, patikėk manimi. Tik pirma mano mintis buvo “O dieve, tu atrodai kaip mergaitė dabar!”. Buvau išauklėta taip – jei neturi ką pasakyti gero, geriau nieko nesakyti, tad pasirinkau tavęs neįžeisti. Ir kai pagaminai man vakarienę, aš suvokiau, kad tu mane painioji su mano seserimi. Tai buvo jos mėgstamiausias patiekalas, nes aš kiaulienos nevalgau jau 5 metus. Pastebėjau ir tavo naujus apatinius, nuo kurių tu, žioply, nenurovei etiketės. Jie kainavo 49.99, o aš kaip tik dieną prieš tai skolinau sesei 50 dolerių kažkokiam slaptam jos pirkiniui. Meldžiausi, kad tai būtų tik sutapimas, tačiau tu man jau dalinai prisipažinai, kad ne. Net po viso šito aš galvojau, kad mūsų santykius galima ištaisyti. Aš norėjau tau padaryti staigmeną.

Asociatyvi nuotrauka

Aš laimėjau loterijoje 5 milijonus ir tą pačią dieną išėjusi iš darbo nupirkau mums du bilietus į Maldyvus. Tačiau grįžusi namo tavęs neradau. Žinojau, kad esi su ja. Viskas vyksta, matyt, ne veltui. Tikiuosi dabar turėsi nuostabų gyvenimą, apie kurį visada svajojai.

Reklama

Mano advokatas mane užtikrino, kad tavo laiškas yra pakankamas prisipažinimas neištikimybėje, tad iš mano naujo turto negausi nė cento.

Pasirašo tavo buvusi, labai turtinga ir laisva žmona!

Reklama