Skip to main content

Pagalbos telefonu paskambino moteris ir pranešė apie tai, kad jai atjungė elektrą. Atvykę gelbėtojai namuose pamatė tai, kas privertė juos ištuštinti savo pinigines

Įprastai skambutis apie atjungtą elektrą niekada netaptų pirmenybiniu pagalbos iškvietimu gelbėtojams, tačiau Christy Stone skambutis buvo visiškai kitoks. Moters su vyru finansinė padėtis buvo labai sunki, tačiau ne dėl to, kad jie būtų tinginiai, alkoholikai ar narkomanai.

Reklama

Pora dėjo visas pastangas tam, kad neklimptų skolose, tačiau jie negalėjo niekaip pakeisti to, kad jiems reikėjo pasirūpinti savo sūnumi. Christy 18-metis sūnus Troy gimė su labai reta raumenų distrofijos forma, o jo priežiūrai kasdien naudojami gyvybę palaikantys aparatai.

Be elektros namuose jam grėsė didelis pavojus, tad susijaudinusi mama nieko nelaukdama iškvietė pagalbą. Pirmieji šeimos namus pasiekė ugniagesiai gelbėtojai. Tą dieną būryje dirbo Ryan McCuen, kuris į šį iškvietimą sureagavo itin jautriai.

Reklama

Šeimos skolos tik didėjo, nes rūpestis sūnumi kaupė vis didesnes ne tik medicinines, tačiau ir elektros paslaugų sąskaitas. Tą dieną, kai jiems buvo atjungta elektra, Christy privalėjo tiekėjams sumokėti net 1,023 dolerių skolą. Tą dieną moters sūnus buvo išgabentas į ligoninę, kurioje Troy galės būti vėl pajungtas prie gyvybiškai svarbios aparatūros.

Reklama

Tačiau pasirūpinę vaikinu gelbėtojai negalėjo susitaikyti su šia situacija ir palikti visko likimo valiai. Ryan nusprendė padengti šeimos skolą iš savo kišenės dar tą pačią dieną.

Aš net nedvejojau, kad turiu kažką padaryti” – žurnalistams sakė gelbėtojas. Kai Christy sužinojo, ką dėl jo sūnaus padarė nepažįstamas gelbėtojas, ją ištiko šokas.

Moteris nevaldydama ašarų dėkojo vyrui už jo parodytą gerumą ir parodė savo dėkingumą bent jau stipriu apsikabinimu. Nors Ryan norėjo gerą darbą padaryti tyliai ir niekam nežinant, apie jo dosnumą netrukus sužinojo visa apygarda.

Reklama

Dosnus gelbėtojas gavo pagyrimą iš savo viršininko, kuris žavėjosi savo komandos nariu, saugančiu žmones kur kas daugiau, nei jam priklauso. Istorijai pasiekus ir nacionalinę televiziją, šeima sulaukė dar didesnio nepažįstamųjų gerumo.

Reklama

Kai kas paaukojo elektros generatorių kitiems nenumatytiems atvejams, kiti paaukojo pinigų pačioms būtiniausioms sergančio jaunuolio reikmėms. Christy jautėsi labai palaiminta nepažįstamųjų gerumo, apie kurį ji net nesapnavo. 

Reklama