Skip to main content

Pandemijos metu moteris nebegalėjo lankyti savo tėvo slaugos namuose. Ji sugalvojo nuostabų būdą, kaip būti šalia tėvo ir apėjo visus draudimus

Praėję metai ir iki šiol besitęsiantys karantino reikalavimai labai stipriai paveikė kiekvieną iš mūsų. Tačiau sunku net įsivaizduoti, kaip turi jaustis žmonės, kurie negali pamatyti artimųjų ligoninėse ar slaugos namuose. Labai dažnai ligotiems senjorams artimųjų vizitai būna būtent tai, kas jiems pagerina savijautą geriau, nei vaistai.

Reklama

58-erių Lisa Racine su savo tėvu Harold buvo labai artima visą gyvenimą. Tėvas kartu su mama užaugino ją ir dar net 7 Lisa brolius ir seseris. Moteris, dirbanti projektų vadove spaudos įmonėje, buvo sugniuždyta. Dėl pacientų saugumo sumetimų ji negalėjo asmeniškai pamatyti savo tėvą net trumpam laikui.

Jie bandė bendrauti telefonu ir video skambučiais, tačiau 87-erių vyrui labai nesisekė naudotis naujausiomis technologijomis. Lisa tada kilo geniali idėja – ji nusprendė turėti antrą darbą ir įsidarbino slaugos namuose valytoja.

Reklama

Net keletą dienų per savaitę moteris imasi pačių paprasčiausių darbų – indų ir grindų plovimo, bendrų tvarkymo ir kitų darbų įstaigoje, kurioje prižiūrimas jos tėtis. Pasibaigus pamainai moteris turi galimybę pabūti su tėčiu tiek, kiek nori.

Reklama

Pirmą kartą pamatęs naująją darbuotoją Harold jos neatpažino. Tačiau dabar vyras pripažįsta, kad tai yra vienas nuostabiausių dalykų, kurį dėl jo daro jo vaikai.

“Mano tėvai nuo mano vaikystės atliko daug purvinų darbų dėl manęs. Dabar aš galiu dėl jo padaryti tą patį” – žurnalistams papasakojo Lisa.

Moteris paaiškino, kad be abejonės ji galėjo neaukoti savo laisvalaikio ir užsiimti savimi, tačiau bendravimas su tėčiu, jo palaikymas tokiu sunkiu laikotarpiu yra geriausia, ką ji galėjo padaryti. Tačiau Lisa net nepastebėjo, kaip ji savo darbu ir buvimu šalia padeda ne tik tėčiui, bet ir kitiems slaugos namų gyventojams.

Reklama

Pasikeitus taisyklėms ir gavus vakcinas Lisa jau gali lankyti savo tėtį be apribojimų, tačiau ji nusprendė likti atsargine darbuotoja slaugos namams nes jai patiko būti naudinga vieniems pažeidžiamiausių senjorų. Mažai kas ryžtųsi dėl savo tėvų apsiimti papidomais darbais – Harold labai pasisekė, nes užaugino labai mylinčią ir geraširdę dukrą.

Pilnas žinių reportažas anglų kalba:

Reklama