Skip to main content

Per savo vyro laidotuves moteris atskleidė paslaptį, kurios vyras nespėjo sužinoti. Tačiau po keletos savaičių iš gydytojų ji pati išgirdo dar labiau pribloškiančias naujienas

Tikrai dažnas iš mūsų turime sunkius gyvenimus, kupinus išbandymų, kurie parklupdytų net pačius stipriausius. Bėdos ir negandos nesirenka nei pagal turtą, nei lytį, nei kitus parametrus. Nelaimė gali apsilankyti bet kurioje šeimoje, skirtumas tik tame, kiek koks žmogus gali pakelti ir nepasiduoti.

Reklama

Courtney Hill jautėsi it laimingiausia pasaulio moteris. 30-metė turėjo mylimą vyrą Brian, su kuriuo jie susilaukė nuostabios dukros Reagan. Kai mažylė šiek tiek ūgtelėjo, pora aktyviai bandė pastoti vėl. Apie didelę šeimą svajojusi pora neturėjo didesnio troškino nei antras vaikas. Pora intensyviai stengėsi pastoti keletą mėnesių, tačiau nesėkmingai.

Vieną rytą Courtney vėl pasidarė nėštumo testą, kuris parodė neigiamą atsakymą. Šiek tiek nusivylęs, tačiau vilties neprarandantis Brian atsisveikino su žmona ir išvyko į darbą. Ta diena buvo jo paskutinė. Courtney prarado savo vyrą baisioje autoavarijoje, kuri akimirksniu nusinešė jo gyvybę. Po savaitės prieš Brian šarvojimą Courtney pasidarė dar vieną nėštumo testą.

Reklama

Tą dieną ji nežinojo kaip reaguoti – rezultatas buvo teigiamas. Ji apsiverkė, nes jos emocijos buvo absoliučiame chaose. Ji liūdėjo netekus vyro, jautė didžiausią skausmą dėl būsimo vaikelio, kuris niekada nepamatys tėčio. Tačiau tuo pat metu ją užplūdo ir begalinė laimė dėl nėštumo, apie kurį jie taip svajojo. Atsisveikindama su vyru ji pasakė jam didžiąją naujieną.

Reklama

Šalia Courtney taip pat buvo daugybė jos artimųjų, kurie tokią sudėtingą ir sunkią akimirką sugebėjo jai suteikti visokeriopą paramą. Nors moteris žinojo, kad jos laukia sunkus metas, ji negalėjo sau leisti pasiduoti ne tik dėl mažylės Reagan, tačiau ir dėl mažylio, kuris gims po 9 mėnesių. Praėjus mėnesiui po mylimojo mirties, Courtney apsilankė pas gydytojus. Štai tada jos laukė dar vienas šokas, kuriam ji nežinojo, ar yra pasiruošusi.

Ji laukiasi ne vieno, bet 3 vaikų. Courtney pati turi dvynę sesę, tad ji žinojo, kad jos šeimoje gali vėl gimti dvyniai. Tačiau ji manė, kad šis “genetinis kodas” peršoks jos kartą ir jai šansų susilaukti dvynių, o juolab trynukų, yra nulinis. Gydytojų pranešta žinia vėl buvo saldžiai karti, nes Courtney tikrai pirmiausia galvojo apie tai, kaip Brian džiaugtųsi dėl tokio šeimos padidėjimo.

Reklama

Tuo metu jaunos našlės istorija jau net spėjo susilaukti didelio dėmesio, o apie jos netektį ir dabartinius laukiančius iššūkius pasakojo net vietinė televizija. Moteris sulaukė milžiniško bendruomenės palaikymo, kurio jai labai reikėjo ypatingai tada, kai likimas jai smogė ir vėl. 25-tą nėštumo savaitę vieno iš trynukų širdis sustojo. Vos per keletą mėnesių palaidojusi vyrą, paskui ir vyro tėvą, Courtney turėjo išgyventi dar vieną skaudžią netektį.

Reklama

Daugybė žmonių negalėtų pakelti tiek skausmo, tačiau laimei, Courtney buvo pasiryžusi laikytis iš visų jėgų dėl savo dukros ir dviejų išgyvenusių trynukų. Moters istoriją sekė tūkstančiai žmonių, tad visi galėjo iškvėpti su palengvėjimu tada, kai į pasaulį sėkmingai atėjo du iš trynukų.

Štai tada Courtney nusprendė dar aktyviau pasakoti savo istoriją ir pabrėžti, kad ji augina ne dvynius, o du išgyvenusius iš trynukų. Kai nepažįstamieji neteisingai pavadindavo jos vaikus dvynukais, ji norėjo visiems papasakoti, kad iš tikrųjų jų buvo trys, nes tokiu būdu ji nori visada prisiminti savo ketvirtą vaiką, kuriam nebuvo lemta gimti.

Nors Courtney ir visa jos šeima išgyveno nepaprastai sunkius metus, ji viltingai žiūri į priekį su šypsena. Ši moteris papasakojusi savo istoriją tik įrodo, kad žmogaus stiprybė gali būti kur kas didesnė, nei mes įsivaizduojame. Labai svarbu niekada nepasiduoti ir eiti į priekį savo gyvenimo keliu net po tokių skaudžių likimo smūgių.

Reklama