Skip to main content

Pirmokė įrašinėjo namų darbų video mokyklai. Į kadrą patekęs tėtis savo šokiu prajuokino visą šalį

Dėl koronaviruso uždarytos mokyklos ir darželiai pasaulyje sukėlė daug sumaišties pakeisdami tiek vaikų, tiek suaugusiųjų kasdienybę bei darbotvarkę. Nemažai kam tai sukėlė daug streso, tačiau kai kurios šeimos išlaikė pozityvą ir džiaugiasi praleisdami daugiau laiko kartu.

Reklama

Kai šešiametė Delaney Jones vieną popietę atsisėdo sukurti video mokytojai su dailės darbeliu, ji tikėjosi visiškos ramybės. Tačiau fone grojanti daina užvedė jos tėtį, kuris atsidūrė tiesiai kadre ir nusprendė mokytoją nudžiuginti šmaikščiu šokiu.

Delaney tikriausiai yra taip įpratusi prie pašėlusio namiškių elgesio, kad iš pradžių ji net neatkreipė dėmesio į tai, kas vyksta jai už nugaros. Prie tėčio linksmybių tada prisijungė jos jaunesnis ir vyresnis broliukai ir šokis įgavo dar didesnį pagreitį.

Reklama

Greitai šokis peraugo į visą didelį pasirodymą, kuris tikrai prajuokino kiekvieną, pamačiusį šį video. Delaney mama Jennifer tik po poros dienų pastebėjo dukros kompiuteryje šį video kaip “išsiųstą”.

Reklama

Prisijuokusi iki ašarų mama įkėlė video į savo facebook paskyrą, kurioje vaizdelis išplito akimirksniu. Gera nuotaika tiesiog persmelkiantis video buvo tikra atgaiva niūriais karantino laikais, kai liūdnų žmonių atrodo yra žymiai daugiau nei tokių linksmuolių.

Populiarusis video:

Jeigu ir Jums šis video pakėlė nuotaiką, pasidalinkite su draugais!

Reklama