Skip to main content

Policija norėjo nubausti moterį, važiavusią su pasibaigusio galiojimo teisėmis. Tačiau atidarę bagažinę jie sunerimo dar labiau

Kai Ebony Rhodes buvo sustabdyta policijos, ji manė, kad jos gyvenimas bus visiškai sugriautas. Iš šono žiūrint, net ir bauda nėra toks jau didelis dalykas, galintis sugriauti gyvenimą, tad kodėl moteris taip jautėsi? Moteris važinėjo su pasibaigusio galiojimo vairuotojo teisėmis, todėl ji nujautė, kad neabejotinai jos ir taip sunkią finansinę padėtį pablogins dar ir bauda.

Reklama

Ebony buvo darbšti moteris – vieniša mama vos baigusi darbus parduotuvėje skubėdavo apsirūpinti savo vaikais, kuriuos ji kasdien veždavo į miesto biblioteką, kur jie ruošėsi egzaminams ir kontroliniams darbams. Tačiau vieną dieną jie nesugebėjo ten nuvažiuoti, nes Ebony pamatė ją stabdantį policijos ekipažą.

Dar nepradėjus kalbėtis su policijos pareigūnu, Ebony skruostais jau riedėjo ašaros. Ji žinojo, kad paklius į didelę bėdą dėl savo vairuotojo teisių. Deja, tą dieną dėl grubaus pažeidimo jos automobilis buvo atimtas ir nusiųstas į spec. aikštelę iš kurios automobiliai siunčiami sunaikinimui, jei nesumokama bauda. Pati ebony buvo suimta.

Reklama

Tačiau tik po poros dienų, kai pareigūnai apžiūrėjo automobilį įdėmiau, jie pastebėjo keistą detalę. Automobilio bagažinėje buvo daug daiktų – žaidimų, drabužių, knygų, maisto. Šiek tiek paklausinėję vietinių žmonių jie sužinojo, kad Ebony su vaikais gyveno tame automobilyje, nes tapo benamiais.

Reklama

Visa policijos brigada pasijautė nepaprastai blogai dėl to, kad nežinodami jie atėmė iš moters jos stogą virš galvos, tačiau grąžinti jai automobilį nebuvo tinkamiausias sprendimas. Jie privalėjo padaryti daugiau. Netrukus jiems buvo aišku, kad Ebony neteko savo buto po to, kai skolos už dukters gydymo išlaidas visiškai ištuštino šeimos biudžetą.

Ebony dukra Danniaja sirgo vilklige, o pati vieniša mama taip pat nebuvo idealios sveikatos. Be tinkamo sveikatos draudimo kiekvienas apsilankymas pas gydytojus šeimai kainuodavo tūkstančius, kurių jie neturėjo.

Reklama

Ebony ieškojo benamių prieglaudų, kuriose jie galėtų apsistoti visi penkiese, tačiau tokių vietų labai trūko. Jai grėsė išsiskirti su savo vaikais, todėl jie visi nusprendę laikytis kartu gyveno automobilyje. Ši istorija labai sujaudino vieną iš pareigūnų, Jeff Glazier.

Reklama

Jam buvo akivaizdu, kad Ebony nėra nusikaltėlė, tad moteriai tokią sunkią akimirką reikia ne bausti, o padėti. Kita vertus Ebony labai nustebo, kad su ja susisiekė policijos pareigūnai, kurie prieš porą dienų beveik sugriovė jai gyvenimą. Ji nežinojo, kaip reaguoti į staiga pabudusią atjautą, tačiau ji negalėjo atsisakyti jokios jai siūlomos pagalbos.

Su pareigūno pagalba ir įtaka šeima greitai gavo 5 lovas vienoje iš benamių prieglaudų ir moteriai su vaikais nebe reikėjo išsiskirti. Jeff žinojo, kad tai tik laikinas sprendimas todėl jis galvojo būdus, kaip pastatyti šeimą ant kojų.

Netrukus aukų rinkimo kampanijos internete dėka šeimai buvo padovanota tūkstančiai dolerių, kurie padėjo jiems vėl išsinuomoti butą. Ebony netrukus suprato didelę pamoką – vieni didžiausių gyvenimo stebuklų gali prasidėti visai netikėtai, netgi pačiu liūdniausiu įvykiu.

Tas lemtingas įvykis ir reikalai su policija apsisuko 180-čia laipsnių ir atvėrė jai naujas gyvenimo duris. Dabar moteris gali lengviau atsikvėpti žinodama, kad jos vaikai turi saugumą ir stogą virš galvos.

Šeimos istorija žinių reportaže:

Reklama