Skip to main content

Pora internete kreipėsi į moteris, planuojančias abortą, su prašymu to nedaryti. Jie buvo šokiruoti atsako, kurio sulaukė po kelių dienų

Turime pripažinti, kad mūsų dienomis turėti vaikų ar ne yra kiekvieno asmeninis pasirinkimas ir niekas kitas tik pati moteris arba ji su partneriu gali nuspręsti, kaip elgtis. Pasaulis karštai diskutuoja dėl aborto draudimų kaip žmogžudystės, o kitoje barikados pusėje yra moteris, kuri nori apginti savo teisę į savo kūną ir sprendimus.

Reklama

Ši diskusija nesibaigs niekada, nes kiekviena jos pusė turi svarių argumentų. Tačiau kartais poros yra netekusios natūralios galimybės susilaukti vaikų, todėl įvaikinimas yra viena iš išeičių. Viena pora iš Virdžinijos valstijos neslepia savo religinio požiūrio į gyvybę ir pasipriešinimą abortams.  Tačiau jie nėra tie žmonės, kurie grūstų savo nuomonę kitiems į gerkles.

Sarah ir Blake Thomas jau turi du vaikus – biologinį sūnų Elliot ir įvaikintą sūnų Kayden, kuris jų šeimoje atsidūrė per laikiną globą. Tačiau šeima nusprendė pabandyti kiek kitokį kelią ir norą papildyti savo šeimą dar vienu vaikeliu. Jie pasinaudojo būdu, kurį jau matė vieną kartą internete. Jie nusifotografavo su ženklu, kuriame buvo parašytas kreipimasis į moteris. “Prašau, nedarykite aborto. Mes įsivaikinsime jūsų kūdikėlį” – buvo parašyta stende.

Reklama

Pora pasidalino savo nuotrauka ir sulaukė nepaprastai didelio atsako. Jų nuotrauka buvo pasidalinta per 87 tūkstančius kartų. Jų nuoširdus požiūris sužavėjo tūkstančius žmonių, nes Sarah ir Blake sugebėjo vadovautis savo krikščioniškomis vertybėmis ir parodyti savo poziciją prieš abortus. Tačiau tuo pat metu jie pademonstravo supratimą ir atlaidumą moterims, kurios galvoją apie abortą, nes jie nesmerkia moters pasirinkimo.

Reklama

Jie tik pasiūlė alternatyvą ir pasakė, kad nieko baisaus atiduoti savo vaiką į kitas mylimas rankas vietoje to, kad nutraukti gyvybę. Pora gavo daugiau nei tuziną asmeninių žinučių iš moterų, kurios nusprendė atsisakyti aborto. Jos nusprendė duoti gyvybę vaikui, nors jos pačios ir negali jo auginti. Kadangi šeima negalėjo įsivaikinti visų, jie su malonumu padėjo moterims nukreipdami jas į specializuotus moterų centrus, kurie užsiima naujagimių įvaikinimu.

Jie gavo galimybę ir sau bei po 7 mėnesių sulaukė mažylės, kurią iš karto galėjo įsivaikinti. Ši pora parodė visiems tai, kad galima gerbti žmonių su kitokiu požiūriu sprendimus ir kartu ieškoti alternatyvų. Kas geriausia šioje istorijoje tai buvo nemažas kiekis žinučių iš moterų, kurios persigalvojo dėl aborto ir atidavimo įvaikinimui ir nusprendė savo mažylius auginti pačios. Moterys buvo įkvėptos Sarah ir Blake požiūrio į šeimą ir meilę ir pakeitė savo sprendimus.

Reklama