Skip to main content

Pora nusipirko namą, kuriame vienas iš kambarių slėpė tai, kas atėmė jiems žadą

Namo ar buto pirkimas visada yra jaudinantis įvykis, tačiau įsivaizduokite, jeigu jūsų naujas pirkinys eina dar su slaptais bonusais! Sutuoktiniai Mark ir Jenny Ronsman savo 39-mečio proga nusprendė įsigyti namą

Reklama

Jų svajoniu namais tapo namas, kurį pardavinėjo senolė. Maloni moteris ieškojo idealiausių naujų savininkų savo mylėtam namui, tad sutuoktiniai ją iš karto sužavėjo. Jai labai patiko, kad vos už kelių namų gyvena jų pačių tėvai, tad šie namai taptų ne tik šeimos, tačiau ir giminės susirinkimo vieta.

Moteris paminėjo, kad viename iš kambarių buvo atliktas pertvarkymas, kurio iš pirmo žvilgsnio nematyti. Viename iš namo kambarių, kuris buvo transformuotas į namų ofisą, buvo paslėpta nemažas džiakuzi baseinėlis.

Reklama

Toji patalpa buvo transformuota todėl, kad name gyvenusi moteris paseno ir sūkurinė vonia nebebuvo naudojama. Mark ir Jenny užtruko net 3 metus iki tol, kol jie nusprendė pagaliau pasižiūrėti, kas slypi jų namų ofise.

Reklama

Pora neturėjo žalio supratimo, kas jų laukia nulupus kruopščiai uždengtą baseiną, tačiau to, ką jie pamatė, nesitikėjo. Buvę savininkai buvo labai atsargūs ir kruopštūs uždengdami vonią tam, kad ateityje būtų nesudėtinga ją vėl atidengti.

“Aš buvau tiesiog šokiruota tuo, kokį grožį radome mūsų naujuose namuose” – nuostaba dalinosi Jenny. Mark internete pasidalino prieš ir po nuotraukomis, kurios sukėlė tikrą nuostabą jų artimiesiems.

Reklama

Būtent dėl karantino porelė pagaliau ėmėsi naujo projekto namuose, o jo rezultatai – stulbinantys. Tokio grožio plytelių pora nė negalėjo įsivaizduoti. Pora neslėpė džiaugsmo, kad jų svajonių namai tapo dar tobulesni – ne kiekvienas gali pasigirti turint prabangia sukūrinę vonią namuose!

Reklama