Skip to main content

Vyras nusipirko namą ir pradėjo tyrinėti kiemą su metalo detektoriumi. Vienoje vietoje jis rado tai, ką buvo matęs tik per filmus

Greičiausiai daugelis mūsų vaikystėje svajojome atrasti kokį nors vertingą arba seniai pamirštą daiktą…

Kai kurie žmonės tokiomis paieškomis užsiima ir suaugę, nes puikiai supranta, kad po žeme slypi vertingi daiktai, kurių amžius siekia šimtus, o kartais ir tūkstančius metų.

Reklama

Dar 2015 metais John Sims nusipirko namą iš savo draugo, kuris po pardavimo atskleidė, kad kieme slepiasi neįtikėtinas dalykas. Iš pradžių John nematė kažko tokio, kuo namo kiemas galėtų būtų išskirtinis, todėl į pagalbą pasitelkė metalo detektorių.

Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo labai geras sprendimas…

Johnui teko apsišarvuoti didele kantrybe, tačiau po kelias dienas trukusių paieškų jis rado vietą, kuri skleidė patį didžiausią signalą. Atkasęs šią vietą vyras rado didelį metalinį dangtį.

Reklama

Paaiškėjo, kad po žeme slėpėsi bunkeris, skirtas apsisaugoti nuo bombų atakų Šaltojo karo metu. Po kurio laiko John netgi gavo oficialius slėptuvės dokumentus, kuriuose buvo nurodyta ir statybų data – 1961 m.

Iš pradžių John galvojo, kad bunkeris gali būti apskritai sugriuvęs, tačiau pamatytas vaizdas buvo pribloškiantis. Slėptuvė buvo neįtikėtinai geros būklės.

Reklama

Nusileidę į apačią vyras rado kupolo formos patalpą. Jos sienos buvo tokio storos, kad greičiausiai atlaikytų net ne vieną sprogimą.

Nereikia nei sakyti, kad šis radinys neįtikėtinai pradžiugino naująjį namo šeimininką. Vyras nusprendė sutvarkyti nusileidimą į bunkerį ir patalpą, kad karo metu joje būtų galima pasislėpti.

Kai kurie draugai Johnui siūlė pasidaryti pramogų erdvę ar vyno rūsį, tačiau jis nusprendė palikti tą pačią bunkerio paskirtį.

Reklama

Ne paslaptis, kad pasaulyje yra tūkstančiai žmonių, kurie nuolat ruošiasi karui ar pasaulio pabaigai, tačiau John tikrai nėra vienas iš jų.

Visgi vyras neatmeta galimybės, kad pasaulyje gali prasidėti kartas, o šį bunkerį būtų galima panaudoti pagal paskirtį.

Reklama

Šiandien bunkeris jau visiškai sutvarkytas, o viduje John kaupia įvairias atsargas, kurios padėtų išgyventi karo metu. Niekada negali žinoti, kada prasidės koks nors karinis konfliktas, todėl turėti tokią slėptuvę tikrai pravartu.

Tikrai ne kiekvienas žmogus gali pasigirti dalele istorijos savo kieme… Tikrai unikalus radinys!

Reklama