Skip to main content

Porelė parduotuvėje šaipėsi iš mamos su 5 vaikais. Kita moteris neiškentė ir pastatė arogantiškus žmones į vietą

Tūkstančius kartų esame girdėję posakį “nespręsk apie knygą iš jos viršelio”. Tačiau tūkstančius kartų ir toliau vertiname žmones iš pirmo žvilgsnio, jų nė nepažinodami. Tokia pati situacija susiklostė ir viename prekybos centre JAV, kai moteris vardu Lindsay Rae po sunkios dienos apsipirkinėjo parduotuvėje.

Reklama

Ji stovėjo antra eilėje, kai išgirdo už nugaros kalbančią porelę. Priešais stovėjusi moteris su 5 vaikais atsiskaitinėjo už savo pirkinius bei bandė panaudoti kuponus, maisto talonus ir šiek tiek užlaikė visą eilę.

Už Lindsay stovėję asmenys pakankamai garsiai kritikavo kasoje su sudėtingumais susidūrusią moterį. Jiems užkliuvo ir tai, kad 2 su moterimi buvę vaikai buvo baltaodžiai, kaip mama, o kiti 3 – juodaodžiai. “Įdomu, su kiek tėvelių ta moteris permiegojo, kad turėti tokius vaikus. Jų net normaliai aprengti negali. Tuoj išsitrauks kuponus ir maisto talonus – štai kur eina visi mokesčių mokėtojų pinigai.” – šiurkščių žodžių negailėjo porelė už nugaros.

Reklama

Lindsay kraujas ėmė virti, tačiau ji susilaikė ir vietoje to, priėjo prie moters su vaikais, apie kurią taip aistringai kalbėjo porelė. Moteris turėjo sunkumų su maisto talonų naudojimu, nes juos gavo pirmą kartą. Lindsay priėjus švelniai moters paklausė : “Pradėjote globoti ar ką tik įsivaikinote vaikus? Aš pati turiu 9 vaikus – 2 biologinius, kitus globoju. Leiskite man Jums padėti”.

Reklama

Lindsay suprato iš karto, kad moteris pasiryžo globoti 3 svetimus vaikus ir tiesiog turi sunkumų susipažįstant su naujais jai dalykais, kaip maisto kuponai. “ Taip, esu naujai tapusi šių vaikų globėja. Pirmą kartą apsiperkame tiek drabužių, tiek maisto kartu. Kol kas negavome pinigėlių vaikų poreikiams, tad bandau išsiaiškinti, kaip šie atsiųsti kuponai veikia.” – prisipažino moteris.

Lindsay greitai pagelbėjo moteriai ir atsisveikinant su ja apsikabino ir palinkėjo sėkmės. Tada ji atsisuko ir arogantiškai porai išrėžė tokią aštrią tiesą, kuri nepaliko abejingų. “ Tie vaikai? Tie vaikai ką tik neteko savo tikrųjų tėvų. Tie drabužiai? Tai tikriausiai viskas, ką jie turėjo ant savęs tą akimirką, kai neteko savo gimtųjų namų. Ta moteris? Ji atvėrė savo namų duris vaikams, kuriems reikėjo saugių ir šiltų namų. Maisto talonai yra tik maža dalis, kaip tai geraširdei moteriai pagelbėja valstybė už tai, kad ji priglaudžia niekam nereikalingus vaikus. Tokių žmonių kaip ta moteris yra per mažai šiame pasaulyje. O jūsų elgesys? Labai, labai negražus.” Susigėdusi porai neliko nieko kito, tik nulenkus galvą pereiti į kitą kasą.

Reklama