Skip to main content

Prie merginos viešajame transporte priekabiavo vyras, tačiau kitas keleivis pastebėjo situaciją ir pasielgė labai netikėtai ir originaliai

Tikrai kiekvienas esame girdėję apie atvejus, kai viešajame transporte jaunos merginos susiduria su priekabiavimu ar net prievarta. Situacija iš tikrųjų yra liūdna, nes dažnai perpildytuose autobusuose ar metro vagonuose yra sunku išvengti nepageidaujamų prisilietimų ar nemalonių pokalbių. Julie Palmer susidūrė su ypatingai įkyriu priekabiautoju, kuris ją sekė.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Mergina buvo išvaizdi, tad prie įvairių nepageidaujamų replikų savo adresu ji , kaip bebūtų liūdna, sulaukia dažnai. Tačiau šį kartą ji pasijuto pavojuje, nes vyras akivaizdžiai ją sekė ir bandė užkalbinti ne pačiu maloniausiu būdu. Jis visas 6 minutes, kai Julie laukė atvykstančio transporto, stovėjo labai arti už merginos nugaros ir vis laidė komentarus su “ei, mažyte”.

Asociatyvi nuotrauka

Jis įlipo paskui Julie ir vėl buvo prilipęs prie jos. Merginos kūno kalba tikrai buvo akivaizdi – ji gūžėsi, neatsakinėjo nei žodžio bei bandė net nereaguoti. Pamačiusi laisvą vietą ji atsisėdo, tačiau jos priekabiautojas atsisėdo šalia taip pat. Julie po poros minučių vėl atsistojo ir įsitaisė ten, kur stovėjo daugiau žmonių. Priekabus vyras padarė tą patį.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Tačiau staiga Julie išgirdo šalia buvusio vaikino kreipinį į ją. “O, labas Laura, tu irgi važiuoji pas Džoną vakarienės šįvakar?” – pasakė vaikinas žiūrint tiesiai Julie į akis. Merginai užtruko apie 10 sekundžių suprasti, kad vaikinas suprato, kokioje bėdoje ji atsidūrė. Jis bandė suvaidinti prieš priekabiautoją, kad jis yra geros Julie draugas, kuris keliauja ten pat, kur ir ji. Tokiu būdu priekabus vyras atstotų, nes jis nebegalėtų lengvai pasinaudoti mergina išlipus jos stotelėje. Vaikinas pratęsė: “Žiūrėk, ar matei ką visiems Džonas parašė? Perskaityk jo SMS”.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Jis ištiesė savo telefoną, kuriame buvo atidarytas tekstinis dokumentas. Jame vaikinas greitai sugebėjo paklausti, ar merginai negresia pavojus. Ji linktelėjo, nes tikrai nesijuto saugi. Be abejonės, ji jaudinosi ir dėl to vaikino pagalbos motyvų, tačiau ir vėliau Julie įsitikino, kad jis nuoširdžiai norėjo padėti. Julie ir vaikinas išlipo toje pačioje stotelėje, o atbaidytas priekabiautojas nuvažiavo toliau. Vaikinas vardu Dominykas pasisiūlė palydėti merginą iki ten, kur jai reikėtų.

Asociatyvi nuotrauka

Julie pasidalino savo pasakojimu internete norėdama dar kartą padėkoti nepažįstamajam ir papasakoti savo istoriją. Labai svarbu buvo tai, kad nors vienas iš aplinkoje esančių žmonių sureagavo ir matė, kad vyksta kažkas ne taip. “Esu labai dėkinga vyrams, kurie perskaito moterų, esančių pavojuje, kūno kalbą Aš nesijaučiau galinti šauktis pagalbos, nes daug kas priekabiautojo žodžius traktuotų tik kaip nekaltą būdą flirtuoti. Aš tuo metu jaučiausi pavojuje, tačiau vieno herojaus dėka, tą vakarą grįžau saugiai namo.” – pasakojo Julie.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Ji labai skatino ir kitus žmones prisiminti apie tokį būdą ir kitą kartą, kai matysite kad negalinti apsiginti mergina ar moteris yra pavojuje ar tiesiog nemalonioje situacijoje. Neseniai kitas vaikinas pasidalino internete pasakojimu, kaip jis pastebėjo merginą ir ją sekiojantį po parduotuvę ir ją liečiantį iškrypėlį. Jis priėjo prie merginos ir užkalbino ją, tarsi seną draugę ar pusseserę. Iškrypėlis kaip mat atstojo, o mergina buvo dėkinga už tai, kad nepažįstamasis atkreipė dėmesį į tai, kas vyko ir nusprendė įsikišti. 

 

Reklama