Skip to main content

Prieš 4 mėnesius jis gyveno treileryje, o dabar – 5 miegamųjų name. Vyras parodė, kad šiandien sėkmė gali nukristi iš giedro dangaus

2020 buvo tikrai pilni netikėtumų metai, kuriuose nutiko visko. Pandemija, politiniai pokyčiai pasaulyje, rinkimai ir t.t. Visas pasaulis pradėjo ieškoti ko nors pozityvesnio ir laisvalaikį leisti internete su turiniu, kuris būtų kuo toliau nuo politikos ir dabartinės sveikatos krizės.

Reklama

Nathan Apodaca niekada nesistengė išgarsėti ar sukurti kažką tokio įspūdingo tam, kad jį pastebėtų. Jis aktyviai dalinosi savo kasdienybe socialiniuose tinkluose, tik darė tai kiek kitaip. Jo video buvo visada kupini pozityvo, šypsenos ir lengvumo.

37-erių vyras gyveno mobiliame namelyje be elektros ar vandens, o pastaruosius 10 metų dirbo bulvių sandėlyje. Tačiau net ir gyvenant labai paprastą gyvenimą jis juo mėgavosi, buvo pozityvus ir savo trumpuose video jis tą perduodavo ir žiūrovams.

Reklama

Jo visa sėkmė užgriuvo labai netikėtai, kai jis savo paskyrose pasidalino video, kuriame jis važiuoja riedlente ryte į darbą. Jis riedėjo greitkeliu, fone skambėjo Fleetwood Mac daina “Dreams”, jis gurkšnojo spanguolių sultis ir pritariamai dainavo.

Reklama

Tai buvo neįtikėtina, tačiau per naktį jo video peržiūrėjo keletas milijonų internautų. Šiai dienai rugsėjį įkeltas video turi 35 milijonus peržiūrų, o Nathan gyvenimas nebėra toks, koks buvo. Jo trumpas pasirodymas netikėtai iškėlė 1977 m. dainą į radijo topus, o sulčių pardavimai pakilo dešimteriopai.

Staiga vyro paskyrų sekėjų skaičius užaugo nežmoniškais skaičiais. Jis greit pradėjo gauti finansavimą iš savo fanų, jis pradėjo pardavinėti riedlentes ir drabužius su savo atributika. Spanguolių sulčių gamintojas jam padovanojo automobilį pilną sulčių. Tačiau sėkmės lavina nesustojo.

Reklama

Nathan buvo kviečiamas bendradarbiauti su žvaigždėmis ir labai greitai jo gyvenimas pilnai pasikeitė. Vos per 4 mėnesius iš mobilaus namelio jis galėjo įsikelti į 5 miegamųjų namą, kurį nusipirko be paskolų, grynais.

Reklama

Ši istorija yra neįtikėtina tuo, kad paprastą žmogų tiesiog kone atsitiktinai aplanko sėkmė ir pakeičia jo gyvenimą. Tačiau labiausiai iš Nathan jo gerbėjai išmoko to, kad jis niekada neieškojo šlovės ir visada mėgavosi tuo, ką turi. Vyras pripažino, kad jei jo šlovė greitai užges, jis nebus nelaimingas. Taip, jis mėgaujasi dabartiniu gyvenimu, tačiau dėkingumas už tai, ką turi dabar jam būtent ir atvėrė duris į pasaulį. 

Nathan išgarsinęs video:

 

Reklama