Skip to main content

Prieš išsiskiriant mergina padovanojo vaikinui dovaną. Vyras beveik 50 metų jos neatidarė ir susirado buvusią mylimąją išpakuoti dovanai kartu

Ši unikali istorija lygiuojasi į filmuose matomas meilės melodramų scenarijų, kai intriga prikausto, o smalsumas dėl to, kas įvyks toliau, nugali. Adrian Pearce nusprendė papasakoti savo pirmosios meilės istoriją, kuri įtraukė tiek daug žmonių, kad po 5 dešimtmečių vyras turėjo apie ką parašyti knygą.

Reklama

Viskas prasidėjo dar vidurinėje, kai Adrian sutiko Vicki. Jų ryšys užsiliepsnojo akimirksniu, bet lygiai taip pat netikėtai jis ir nutrūko. Adrian taip ir liko nesužinojęs priežasties, kodėl jo pirmoji meilė nutraukė jų santykius.

Tą lemtingą vakarą ji tesugebėjo įteikti jam mažą kalėdinę dovanėlę, po kurios jis daugiau nei karto Vicki nebe pamatė. Tačiau dovanos vaikinas nedrįso išpakuoti, todėl ją padėjęs po egle jis tiesiog paliko taip ir neišpakuotą.

Reklama

Taip jis noriai ar nenoriai pasielgė sekančius 47 metus. Jis vis padėdavo tą pačią neišpakuotą dovaną kasmet po egle ir ją padėdavo spintelėje neišpakuotą kitiems metams. Adrian neslėpė – jo širdis buvo dužusi į šipulius.

Reklama

Jis jautė pyktį, nusivylimą, liūdesį, todėl jis negalėjo atidaryti Vicki dovanos. Atsikratyti jos jis taip pat negalėjo, nes dovana tapo savotišku prisiminimu apie jo pirmąją meilę. Nors vyras tęsė savo gyvenimą ir vėlesniais metais jis pats susikūrė šeimą, jo mintyse išliko neatsakytų klausimų šešėlis.

Tradicija tapęs senos mažos mėlynos dovanės pasirodymas po egle kėlė daug klausimų ir Adrian žmonai bei vėliau vaikams, tačiau tai vyrui tapo tiesiog smagia savotiška tradicija. Vyras visada išsisukdavo nuo visos istorijos pasakojimo, kol vienų Kalėdų metu atėjo metas viską atskleisti.

Reklama

Jis papasakojo apie jų santykius ir nuotykius, patirtus jaunystėje, apie skaudų išsiskyrimą ir savo nežinią. Žmonos Janet paskatintas jis nusprendė susirasti Vicki ir padėti istorijoje tašką. Vyras neturėjo didelių vilčių ją surasti, o ir ar pati Vicky norės su juo kalbėtis po tiek metų – jis nežinojo.

Reklama

Tačiau sėkmė nusišypsojo ir Adian susisiekė su savo buvusia meile ir net susitarė susitikti. Tuo metu jo istorija su neišpakuota dovana jau buvo žinoma tūkstančiams žmonių, kurie sekė vyro pasakojimus internete.

Vicky ir Adrian susitikimo metu buvo net žurnalistai, kurie taip pat buvo susidomėję, kas gi pagaliau yra toje 47 metų senumo dovanėlėje. Paaiškėjo, kad dovanų popieriuje užvyniota buvo knygelė “Meilė yra…” su piešiniais iš žymiosios “Love is..” serijos, 90-aisiais atsiradusios ant kramtomos gumos popierėlių.

Nors Adrian neišpakuotos dovanos tradicija ir pasibaigė, jo laukė kiti smagūs dalykai. Jis pagaliau gavo progą pasikalbėti su Vicki ir sužinoti, kas nutiko tais lemtingą 70-ųjų žiemą. Jų istorija sulaukė labai daug žiniasklaidos dėmesio, tad Adrian ir Vicky vėliau išleido ir knygą.

 

Reklama