Skip to main content

Senolis išmoko naudotis internetu ir dabar dalinasi nuotraukomis iš savo sodo ir daržo. Jo populiarumas žaibiškai auga, o nuotraukose matosi, kodėl

71-erių Gerald Stratford iš Oksfordšyro, Jungtinės Karalystės, internetu aktyviau pradėjo naudotis šiek tiek daugiau nei prieš metus. Jo pirmosios nuotraukos Twitter paskyroje sulaukė vos keleto paspaudimų “patinka”, juk nuotraukomis iš savo daržo senolis dalinosi ne dėl populiarumo.

Reklama

Gerald iki išėjimo į pensiją dirbo žveju, tačiau jo aistra visada buvo daržininkystė ir sodininkystė. Dabar jis džiaugiasi lėtu gyvenimu ir karts nuo karto dalinasi savo užaugintais gražuoliais.

Viskas pasikeitė šių metų gegužę, kai užkietėjęs daržininkas pasidalino savo pirmųjų bulvių derliumi. Vyras net negalėjo suprasti, kas vyksta su jo telefonu, nes jis nesustojo skelbti pranešimus. Žentas paaiškino uošviui, kad jo paskyra staiga labai išpopuliarėjo ir dabar jis turi daugiau nei 150 000 sekėjų.

Reklama

Vyras negalėjo suprasti, kodėl jo nuotraukomis taip susidomėjo internautai. Tačiau iš pirmo žvilgsnio pažiūrėjus į senolio nuotraukas, viduje darosi šilta ir gera. Jo nuotraukos spinduliuoja pozityvumu ir tokiu gyvenimu, apie kurį dažnai dabar svajoja ir jaunoji karta.

Reklama

Kad ir kaip gal atrodytų keista, tačiau jaunoji karta vis labiau domisi tvariu gyvenimu ir ekologija, tad toks pozityvus senolis tikrai įkvepia! Gerald net gavo pravardę, kuria jis išdidžiai priima kaip už komplimentą – senolį vadina “daržovių karaliumi”. Vyras savo nuotraukomis pasakoja apie paprastą gyvenimą, kurio dabar dažnai pasiilgstame.

Ypatingai šiemet, kai pasaulyje tvyro politinis chaosas, siautėja baisi pandemija ir žiniasklaida tik ir mirga įvairiais nutikimais ir nelaimėmis, šis vyras įneša šiek tiek pozityvo plačiajai visuomenei.

Reklama

Gerald pripažįsta, kad maksimaliai vengia galvoti ir kalbėtis apie politiką, religiją ar rasines problemas.

Reklama

Jis mieliau renkasi atpalaiduojantį užsiėmimą savo darže ar sode aplink namus. “Aš esu laimingas, aš neužsiimu liūdesiu” – sako Gerald.

Šis senolis savo šypsena ir gyvenimo būdu parodo, kad nepaisant visų negandų, vykstančių aplink, žmogui iki pilnos laimės trūksta tiek nedaug – tik pilno krepšio savo užaugintų gėrybių ir šypsenos veide po dienos darbų darže.

Reklama