Skip to main content

Sergančiam vyrui skubiai reikėjo rasti donoro inkstą. Jis labai nustebo, kai pamatė kas yra tas donoras, kuris pasiryžo jam išgelbėti gyvybę

Ashley Turcotte su Andrew susipažino per pažinčių svetainę. Tiek mergina, tiek vaikinas vienas kitam iš karto krito į akį. Greitai pabudę jausmai lėmė, kad pora jie tapo vos po poros savaičių bendravimo. Ashley jautėsi labai saugi šalia Andrew, kuris buvo sužavėtas ne tik jos kerinčios išvaizdos, bet ir jos nuostabios asmenybės.

Reklama

Tik po kurio laiko Ashley buvo pasiruošusi atskleisti savo šeimos skaudulį, apie kurį ji nepasakoja beveik niekam. Ashley tėtis Paul nuo pat savo jaunystės turėjo problemų su inkstais. Tačiau 2011-aisiais diagnozuota Gerberio liga šeimą pribloškė labai netikėtai. Ši liga pasireiškia tuo, kad imuninė sistema puola inkstus ir juose sukelia pastovų uždegimą.

Tam, kad išgyventų, Paul tenka tris kartus per savaitę po 4 valandas būti prijungtam prie aparatų, valančių jo kraują. Tuo pat metu jam intensyviai ieškomas donoro inkstas. Tačiau šeima jautė vis didėjantį nerimą, nes laikas bėgo, o donoras taip ir nepavykdavo rasti patiems.

Reklama

Kone visi šeimos nariai atliko reikiamus tyrimus, tačiau nei vienas asmuo nebuvo tinkamas padėti Paul. Nors Andrew pažinojo Turcotte šeimą labai trumpą laiką, jis nusprendė padėti. Apie tai, kad ilgus ir sekinančius tyrimus atliekantis Andrew bando sužinoti, ar jis tinkamas tapti donoru, žinojo tik Ashley.

Reklama

Poros jausmai einant per tokius išgyvenimus tik stiprėjo. Galiausiai jie gavo rezultatą – Andrew yra tinkamas donoras, kurio inkstas tiktų Paul. Tada Andrew ir paskelbė džiugią žinią savo merginos tėvui, kuris buvo apstulbęs nuo tokio vaikino gerumo.

Tiek Paul, tiek pati Ashley negalėjo iki galo patikėti, kad neseniai į jų gyvenimą atėjęs vaikinas ruošiasi padovanoti tokią didelę gyvenimo dovaną jų šeimai. Visi jaudinosi prieš lemtingą operaciją, tačiau viskas praėjo sėkmingai ir abu vyrai dabar jaučiasi puikiai.

Reklama

Apie šios šeimos unikalią istoriją netrukus kalbėjo didžiausi JAV dienraščiai ir laidos, nes tokio gerumo pavyzdžių šiai dienai labai trūksta. Labiausiai šioje istorijoje yra nuostabu tai, kad iš meilės savo merginai Andrew pasiryžo tokiam dideliam žingsniui.

Reklama

O kas geriau įrodo nuoširdžius ketinimus dėl dukros jos tėvui nei tokia dovana? Paul tikriausiai labai didžiuojasi turėdamas nuostabią dukrą ir dar nuostabesnį jos vaikiną, kuris labai greitai tapo šeima. Netrukus Ashley ir Andrew sukurs ir savo šeimą, nes per praeitų metų Kalėdas vaikinas pasipiršo!

 

Reklama