Skip to main content

Šiai merginai siūlė balinti savo odą, jeigu ji nori sėkmingos modelio karjeros. Jos atsakas į tokį pasiūlymą įkvėpė tūkstančius

Modelio Nyakim Gatwech gyvenimas niekada nebuvo lengvas, ypač tada, kai būdama 13-os ji paliko pabėgėlių stovyklą Afrikoje ir persikėlė gyventi į JAV. Nors mergaitė su šeima išvyko ieškoti ir susikurti geresnį gyvenimą, sunkumai juos nepaliko net ir išsvajotoje Amerikoje.

Reklama

Mokykloje mergaitė kentė patyčias dėl savo itin tamsios odos, tačiau net ir tai nesustabdė jos svajonių tapti modeliu. Nyakim neturėjo kitos išeities tik pamilti save tokią, kokia ji yra ir nekreipti dėmesio į tai, ką jai kalba aplinkiniai. Merginai tai buvo ypač sunku, nes daug merginų ir moterų iš Sudano ryžtasi odos balinimo procedūroms siekiant būti labiau priimtinesnėmis visuomenėje.

Tačiau merginos sesė, kuri atliko tokią procedūrą ir paskui gailėjosi, ją atkalbėjo. Šis sprendimas iš esmės pakeitė Nyakim gyvenimą. Gražuolę netrukus pastebėjo didžiosios modelių agentūros ir jos sėkmė augo ne dienomis, o valandomis. Šių dienų mados pasaulis labai vertina kitokią išvaizdą, nes vienodų matmenų ir vienodos išvaizdos žmonės jau seniai nebe patys aktualiausi.

Reklama

Vieną kartą merginą užkalbino Uber vairuotojas ir paklausė jos, ar ji balintųsi odą jei jai kas nors už tai pasiūlytų nemažą pinigų sumą. Mergina pradžioje sutriko ir paklausė vairuotojo, kodėl jo manymu jai reikėtų tokios procedūros. Jo teigimu, jai būtų lengviau tiek susirasti darbų, tiek susirasti meilę, nes šviesesnės odos žmonėms gyvenime sekasi geriau. Tačiau mergina su pasididžiavimu jam atsakė : “ Net jei buvimas šviesesne man palengvintų gyvenimą, aš vistiek rinkčiausi sunkesnį kelią”.

Reklama


Net pravardę “Tamsos karalienė” mergina priima su didžiausiu pasididžiavimu. Jos nuomone, juoda nėra liūdesio, blogio ar mirties spalva. Ji visiems įrodo, kaip juodžiausia juoda spalva jos pagalba neša gėrį ir meilę aplinkiniams. Merginos meilė sau ir savęs priėmimas tokia, kokia ji yra įkvėpė tūkstančius moterų ir kasdien ir toliau įkvepia beveik milijoną jos sekėjų instagrame.

Reklama

Reklama

Reklama