Skip to main content

Tėvas atvedė savo vaikus į prekybos centrą susitikti su Kalėdų seneliu, tačiau mažos mergaitės prašymas seneliui netikėtai privertė tvirtą vyrą apsiverkti

Kelionės su vaikais į prekybos centrą jau ir taip yra kančia, tačiau lankytis ten Kalėdiniu laikotarpiu yra tikra katastrofa. Ilgos eilės, verkiantys vaikai ir pikti suaugusieji tikrai nekelia šventinio ūpo, tačiau visi suaugusieji su vaikais JAV vis vien mėgsta kasmet palaikyti tradiciją ir eiti susitikti su Kalėdų seneliu.

Reklama

Kiekvienais metais į susitikimą su juo išsirikiuoja didžiausios eilės, o vaikai turi galimybę išsakyti savo didžiausius norus.

Steve Dane visą laiką erzino tos kelionės į prekybos centrą ir ilgas ir atsibostantis laukimas dėl kelių sekundžių susitikimo su Kalėdų seneliu, tačiau šiais metais viskas buvo absoliučiai kitaip.

Vyras buvo pasiruošęs padaryti nuotraukų ir vaizdo įrašų tuo metu, kai vaikai bendravo su seneliu, tačiau tai, ką pasakė jo dukra, jam buvo tikras smūgis į paširdžius. Vyras tą patį vakarą pasidalino jaudinančia akimirka savo Facebook puslapyje.

Reklama

“Štai čia yra mano dukra, Taylor. Ji mane šiandien pribloškė tuo, ko paprašė Kalėdų senelio. Vienintelis jos noras buvo visiškai nesavanaudiškas, jautrus ir sukėlė man tik jautriausias emocijas. Ji norėjo, kad jos pusseserė, kuri kovoja su leukemija, greičiau pasveiktų. Aš esu stiprus vyras, tačiau stovėdamas šalia raudojau kaip mažas vaikas.”

Reklama

Steve sujaudino tai, kad jos dukra nuoširdžiai tikėjo, kad Kalėdų senelis turi tokias specialias galias ir gali padėti sergančiai mergaitei. Tačiau tai, ką atsakė Kalėdų senelis susikrimtusiai mergaitei, buvo nerealu. Jis prisipažino mergaitei, kad nors jis ir turi stebuklingų galių, pagydyti žmonių deja jis nesugeba. Tačiau jis pažįsta kai ką, kas gali padėti.

Tą akimirką Kalėdų senelis paėmė mergaitę už rankos ir pradėjo melstis. Maldoje jis prašė Dievo pagelbėti mažai sergančiai mergaitei ir Kalėdų metu pradėti jos išgijimo stebuklą. Susijaudinęs tėvas buvo be galo dėkingas nepasimetusiam Kalėdų seneliui, kuris tą dieną sugebėjo nenuvilti jo vaikų ir padarė kai ką, kuo galima tikrai didžiuotis. Vyras savo laiške iš visos širdies padėkojo senoliui už jo gražų poelgį ir pasididžiavo savo dukra, kuri parodė, kad jo pastangos užauginti gerą ir nuoširdų vaiką nenuėjo veltui.

Reklama