Skip to main content

Tėvas laukė 28 metus, kad galėtų „atkeršyti” sūnui už sarkastišką atviruką per gimtadienį

Gimtadienis – ypatinga asmeninė šventė kiekvienam, kuri ateina kartą per metus ir kelia smagiausius prisiminimus. Tai draugų, linksmybių, dovanų, torto su žvakutėmis, svajonių ir tikslų nusistatymo metas.

Dažniausiai, linksmų, netikėtų, juoką keliančių dovanų – pokštų gali gauti iš draugų paauglystėje ir tai įsimena labiausiai, tačiau, kartais taip gali nustebinti ir patys artimiausi žmonės.

Reklama

Šis tėvas sugalvojo padovanoti savo sūnui tą pačią atvirutę, kurią iš jo gavo prieš 28 metus.

Kai Robui dar buvo 14 metų, jis padovanojo tėvui gimtadienio atviruką, kuriame buvo parašyta:

„Sveiki visi! Jam 42-eji!
Žinoma… mes į tai nekreipsime dėmesio, ar ne?
Su 42-uoju gimtadieniu, tėveli, nuo Robbie“.

Sarkastiškas tekstas apie tėvo amžių, sukėlė jam mintį apie revanšą, kurio jis išlaukė net 28-erius metus. Per ištisus metus atvirukas buvo išsaugotas ir atėjo lemtinga diena siurprizui.

Taigi, atėjus metui, kai sūnus šventė savąjį 42 metų gimtadienį, tėvas nusprendė atsakyti sūnui tuo pačiu. Jis padovanojo tą patį atviruką, tik šiek tiek pakeitė tekstą – pataisė atviruko adresatą bei siuntėją. Taip pat pridėjo frazę, kurioje maždaug parašyta: „Manau, jog jeigu pakankamai ilgai išlauksi, susidursi su karmos pasekmėmis”.

Reklama

Šis sarkastiškas pokštas ant paauglio pieštos atvirutės sulaukė daugiau, nei 107 tūkst. patikimų ir 10 tūkst. pasidalinimų „Twitter” platformoje.

Reklama