Skip to main content

Turtingas vyras atsisakė palikti arbatpinigių padavėjui su netvarkingais dantimis. O po akimirkos pasakė tai, kas pravirkdė padavėją

Kartais net patys mažiausi dalykai gali iš esmės pakeisti kitų žmonių gyvenimus. Svarbiausia niekada nenustoti daryti gerus darbus, jeigu tik tam yra galimybės.

Viena tokia graži istorija prieš kurį laiką nutiko kavinėje Kanzaso valstijoje (JAV).

Reklama

Susipažinkite su Doo-Dah kavinės padavėju Brian. Visi kavinės lankytojai padavėją žino, kaip atsidavusį ir linksmą vyrą, o savo klientus Brian visada pasitinka su šypsena.

Brianą kankino tik viena problema – jo itin netvarkingi dantys. Tačiau net ir tai nesutrukdė jam šypsotis visiems savo klientams.

Vieną dieną kavinėje apsilankė advokatas Fred Boettcher kartu su savo dukra, o juos aptarnavo būtent Brian. Advokatą sužavėjo didelis padavėjo nuoširdumas, tačiau tuo pačiu jis pastebėjo ir netvarkingus dantis. Fred puikiai suprato Brianą, nes ir pats jaunystėje turėjo problemų su dantimis ir dėl to labai gėdijosi. Tačiau priešingai nei jis, Brian visiškai nesidrovėjo šypsotis.

Fred iš karto žinojo, kad apmokėdamas sąskaitą jis nenori palikti arbatpinigių. Vietoj to jis nusprendė pasielgti kur kas kilniau…

Reklama

Papietavęs advokatas nuėjo pas Brianą ir pasakė, kad mielai sumokėtų už jo dantų tvarkymą. Fredo neatbaidė ir tai, kad viskas kainavo net 25 000 JAV dolerių.

Nereikia nei sakyti, kad šis advokato poelgis sujaudino Brianą iki ašarų…

Reklama

Brian ir toliau liko vienu mėgstamiausių kavinės padavėjų, tačiau dabar jis gali šypsotis visiems klientams be gėdos jausmo.

Ir tai jis gali daryti dėka vieno advokato su auksine širdimi.

Koks kilnus poelgis!

Plačiau vaizdo įraše:

Reklama