Skip to main content

Nepasiturinti senolė atėjo į kavinę ir pradėjo valgyti savo atsineštą maistą. Po akimirkos prie senutės priėjo padavėja ir pasakė tai, kas ją akimirksniu pravirkdė

Aistė jau kurį laiką dirba padavėja kavinėje. Mergina labai vertina savo darbą, o visus klientus stengiasi aptarnauti kuo maloniau.

Vieną dieną į kavinę atėjo pagyvenusi moteris, prisėdo prie vieno iš staliukų ir išsitraukusi savo darytą sumuštinį pradėjo pietauti.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Iš pirmo žvilgsnio atrodė, kad ši senutė gyvena labai nepasiturinčiai. Moteris papasakojo padavėjai, kad lauke labai sušalo ir paprašė stiklinės karšto vandens.

Daugelis kavinėje sėdėjusių svečių pradėjo baimintis, kad padavėja paprašys senutės palikti kavinę, nes ši atsinešė savo maistą. Tačiau atsitiko tai, ko niekas nesitikėjo…

Asociatyvi nuotrauka

Padavėja Aistė paruošė senutei arbatos, pridėjo kelis pyragėlius ir pasakė, kad netrukus atneš karštos sriubos lėkštę. Senutę taip sujaudino gražus merginos poelgis, kad ji pradėjo verkti…

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Netrukus padavėja pasirodė su karšta sriuba, o senutė negalėjo patikėti savo akimis. Ji niekada negalvojo, kad pasaulyje dar yra tokių gerų žmonių.

Labai gaila, kad senutė negauna orios pensijos, už kurią galėtų papietauti kavinėje, tačiau padavėja pasistengė bent kažkiek pagerinti jos dieną. Po kurio laiko ši istorija apskriejo visą miestą ir kavinė tapo itin populiari.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Žmonės turėtų kuo dažniau daryti gerus darbus. Kartais net maža smulkmena gali praskaidrinti kito žmogaus dieną ir suteikti didelį džiaugsmą.

Galima tik pagirti padavėją Aistę už nuostabų poelgį!

Asociatyvi nuotrauka
Reklama