Skip to main content

Tyrinėdamas Černobylio zoną, vyras atrado joje gyvenančią 92 metų močiutę ir jos sūnų

Prireikė vos vienos nelaimingos nakties, kad ši vietovė taptų viena pavojingiausių Žemėje, kurioje niekam nesiūloma lankytis net ir dabar – praėjus 34 metams po nelaimės. Tačiau, tai nesustabdo smalsuolių ir video kūrėjų, norinčių čia apsilankyti ir pamatyti viską savo akimis. Pasirodo, jog dar čia kažkam ir patogu gyventi – vienas anglų tinklaraštininkas Benjaminas Richas apsilankęs Černobylyje, sutiko ten gyvenančią moterį su sūnumi.

Reklama

Šiandien Černobylyje esantis radiacijos lygis sumažėjo tiek, kad yra pakankamai saugu lankytis. To ir užteko vyrui, tyrinėjančiam apleistas vietoves ir jas fiksuojančiam savo „YouTube“ kanale, kad nuvyktų patyrinėti ir šią teritoriją.

Čia jis sutiko vietinį gyventoją Igorį, kuris, pasirodo, Černobylyje praleido visą savo gyvenimą. Benjaminas pasiūlė išgerti vyrui. Žmogus kaip mat sutiko, be to buvo labai svetingas ir pakvietė užsukti į namus.

Pasirodo, jog jis gyvena ne vienas, o su motina, kuriai net 92 metai. Jiedu papasakojo, kad maždaug 30 kilometrų atstumu gyvena dar apie 200 žmonių. Daugiausia jų – vyresnio amžiaus, vidutiniškai 63 metų. Be to, po avarijos, nors ir valdžia prašė palikti šią teritoriją, 1986 metais čia nelegaliai gyveno dar daugiau, nei 1200 žmonių.

Reklama

Tinklaraštininkas, gerdamas kartu su Igoriu, sužinojo, jog čia anksčiau ateidavo pareigūnai ir matuodavo radiacijos lygį, kurio dėka, esą dėl pavojingos aplinkos, gyventojai gaudavo išmokas pragyvenimui. Kaip bebūtų keista, panašu, jog radiacija netrikdė čia gyvenančių žmonių.

Benjamino video iš Černobylio galite pažiūrėti žemiau:

 

Reklama