Skip to main content

Daugeliui atrodo, kad tai tik eilinė merginų nuotrauka iš išleistuvių. Tačiau viena detalė joje priverčia garsiai nusijuokti

Ar dar pamenate savo išleistuvių šventę? Tai pats nuostabiausias metas, kai visi egzaminai jau išlaikyti ir galima atsipalaiduoti. Kai kurie moksleiviai išleistuvėms ruošiasi dar kruopščiau nei patiems egzaminams. Drabužių pasirinkimas užima nemažai laiko, o pati šventė suplanuojama dar keli mėnesiai prieš.

Reklama

Nenuostabu, kad su šiuo ypatingu gyvenimo etapu norima atsisveikinti kuo linksmiau. Jokios išleistuvės neapsieina be vakarėlio ir alkoholio jame. Prieš kelis metus internete pasirodė gražių abiturienčių nuotrauka, kuri apskriejo visą pasaulį. Ar pastebite kuo ji tokia išskirtinė?

Eleanor Clarke norėjo kaip reikiant pasilinksminti per savo išleistuves ir jos nesustabdė jokie draudimai! Mergina pozuoja nuotraukos viduryje su labai originalia delninuke. Pati abiturientė net nesitikėjo, kad ši nuotrauka labai greitai apskries visą pasaulį…

Reklama

Jei įsižiūrėsite geriau, tai mergina laiko ne rankinę, o milžinišką “fleškutę“! Socialinio tinklo paskyroje prie nuotraukos Eleanor rašė: “Aš vis dar nesuprantu, kaip man pavyko įsinešti “fleškutę“ vietoj rankinės“.

Reklama

Internautai vieningai gyrė merginą už didelį išradingumą. Kai kurie tai laikė net itin genialiu sprendimu. Eleanor neatskleidžia kaip jai kilo ši idėja, tačiau internautams ji tikrai labai patiko.

Galbūt tokia gudrybė padės kažkam ateityje…

Reklama