Skip to main content

Vaikinas buvo negrįžtamai sužalotas nelaimingo atsitikimo metu. Jam teko priimti sprendimą, išgelbėjusį jam gyvybę

19-metis Loren Schauers ir 21-erių Sabia Mistral-Reiche gyveno įprastą jaunatvišką įsimylėjėlių gyvenimą. Tačiau viena košmariška diena pakeitė jų gyvenimus 180 laipsnių. Iš Montanos valstijos kilusi pora kartu buvo 18 mėnesių, kai vieną dieną Loren ištiko siaubinga nelaimė darbe.

Reklama

Vaikinas uždarbiavo statybose ir tą dieną vairavo keltuvą. Važiavęs tiltu jis pastebėjo atvažiuojantį kitą automobilį, todėl vaikinas pasitraukė arčiau kelkraščio tam, kad jį praleisti. Tačiau nutiko kai kas baisaus – nuo kelkraščio nuvažiavęs keltuvas kartu su Loren nukrito iš 15 metrų aukščio ir sunkiai susižalojo.

Vaikinas paskui prisipažino, kad keltuvo vairuoti jis neturėjo teisės, todėl be tinkamų apmokymų jis padarė daug klaidų. Viena jų – jis bandė iššokti iš keltuvo, kai pagal taisykles jis turėjo stengtis likti viduje. Loren patyrė nepataisomas traumas, tačiau visą laiką buvo sąmoningas ir net dėl šoko nejautė skausmo.

Reklama

Tačiau pusė jo kūno nuo dubens žemyn buvo visiškai sutrupinta į dalis, jam lūžo šonkauliai bei jo dešinioji ranka buvo praktiškai nuplėšta. Jis greitai buvo nuskraidintas į artimiausią didelę ligoninę, kur greitai nuvyko ir jo mergina bei tėvai. Tai, ką šeima išgirdo iš daktaro, buvo kažkas baisiausio. Kadangi daktarams nebuvo jokio šanso išgydyti vaikino patirtas traumas, vienintelė opcija buvo visiška apatinės kūno dalies amputacija.

Reklama

Nors tai buvo ir vienas sunkiausių sprendimų Loren, tai buvo tuo pat metu ir lengva. Gyventi arba mirti – toks buvo jo pasirinkimas. Be abejonės, vaikinas ir jo šeima ryžosi sudėtingiausiai operacijai, kurios metu arba net prieš ją miršta beveik visi pacientai. Šeima prieš operaciją turėjo galutinai atsisveikinti su sūnumi, nes niekas nežinojo, ar pamatys jį dar nors kartą gyvą.

Tačiau vaikino noras gyventi laimėjo – jis stebėtinai gerai jautėsi po operacijos, o reabilitaciją vaikinas užbaigė 3 kartus greičiau, nei įprasta. Nuo to laiko pora pratinasi prie naujo gyvenimo.

Reklama

Vaikinas mokosi, kaip gyventi kasdienį gyvenimą su elektrinio neįgaliojo vežimėlio pagalba, o jo progresą internetu stebi tūkstančiai. Šią istoriją žmonės pamėgo ir dėl to, kad vaikino ir merginos meilė dėl įvykio tik sustiprėjo.

Reklama

Loren keletą kartų prisipažino, kad jo mylimosios buvimas šalia buvo pagrindinis motyvatorius pasveikti ir gyventi. Merginos rūpestis ir pasiryžimas būti su juo kartu nepaisant visų sunkumų įkvėpė jų sekėjus.

Staiga jie buvo priversti subręsti ir suprasti, kas svarbiausia gyvenime. Iš vaikino pasidalintų video matosi, kad jo dvasią baisus įvykis nesugebėjo sugniuždyti. Naujas šansas gyventi jam sukelia dėkingumo jausmą, nes kiekvieną dieną jis džiaugiasi tuo, kad jis vis dar gyvas.

Reklama