Skip to main content

Vaikinas dėl naujo iPhone pardavė savo inkstą. Praėjus 9 metams, jis labai pasigailėjo

Dėl naujausių technologijų šiuolaikiniai žmonės pasiryžę padaryti daug. Jaunimas net nakvoja keletą dienų palapinėse šalia parduotuvių kaip benamiai tam, kad pirmieji gautų naujausius telefonus.

Reklama

Kiti ima greituosius ir kitus kreditus tik tam, kad būti kaip dauguma ir turėti tai, ko trokšta visas pasaulis. Wang Shangkun iš Kinijos 2011 metais nuėjo kiek per toli su savo svajonėmis.

Dėl naujo iPhone ir naujo iPad planšetinio kompiuterio jis pardavė savo inkstą į juodąją rinką. Vaikinas papasakojo, kad vieną kartą gavo žinutę nuo vyro, siūlančio apie 3500 dolerių už inkstą. Vaikinas susiviliojo pasiūlymu ir visiškai negalvodamas apie pasekmes sutiko tokiam sandoriui. Po kelių dienų Wang buvo atlikta nelegali operacija, už kurios pinigus vaikinas iš karto nusipirko planšetinį kompiuterį iPad 2 ir mobilųjį iPhone 4.

Reklama

Tačiau baisiausia laukė priešaky – po kelių mėnesių vaikinui išsivystė infekcija, kurią lėmė antisanitarinės sąlygos procedūros metu. Neatsakingas rūpestis žaizda po operacijos irgi prisidėjo prie to, kad vaikiną teko hospitalizuoti. Dabar po 9 metų vaikinas ironiškai pats ieško donoro inksto transplantacijai, nes paties gyvybė kabo ant plauko. Wang dabar yra pastoviai prijungtas prie dializės aparato, kuris valo jo kraują vietoje inkstų. Dėl savo sunkios būklės vaikino organai irgi pradeda atsijungti.

Reklama

Netrukus po nelegalios operacijos teisėsauga suėmė 9 su organų prekyba susijusius asmenis, tačiau problema šalyje išlieka didelė. Dabar vaikinas yra pats neveikiančios sistemos dalimi, nes oficiali donorystė šalyje yra labai skurdi dėl daugelio priežasčių. Viena jų – būtent ta nelegalioji organų prekyba, kurios auka jis tapo pirmoje vietoje.

Reklama