Skip to main content

Vaikinas netikėtai sužinojo, kad jo mėgstamas mokytojas jau 7 metus gyvena automobilyje. Vyras nė nesitikėjo to, ką buvęs mokinys padovanos jam gimtadienio proga 

20-metis vardu Steven Nava tą lemtingą ankstų rytą ruošėsi į savo suvirintojo darbą. Staiga jis tuščioje stovėjimo aikštelėje pamatė vyresnio amžiaus vyrą, besikapstantį didelėje daiktų krūvoje savo bagažinėje. Privažiavęs arčiau jis atpažino savo mėgstamą pavaduojantį mokytoją vardu Jose Villarruel, kuris jam dėstydavo jo praeitais metais baigtoje mokykloje.

Reklama

Steven prisiminė, kad jis buvo vienas mėgstamiausių jo pedagogų, kuris visada domėjosi, kaip mokiniams sekasi, ar jie pavalgę ir panašiai. Vaikinas su malonumu nusprendė pakalbinti buvusį mokytoją, kuris netrukus atskleidė paslaptį, kurios niekas nežinojo ilgus metus.

Pasirodo, Jose paskutinius 7 metus, net dirbdamas visos apylinkės mokyklose, gyveno savo automobilyje. Jis taip gyvena dėl to, kad jis visus savo uždirbtus pinigus siunčia šeimai, kuri gyvena Meksikoje. Prasidėjus pandemijai ir užsidarius mokykloms Jose situacija visiškai pablogėjo, ir jis privalėjo naudoti pinigus pragyvenimui iš savo pensinio fondo.

Reklama

Buvo akivaizdu, kad vyras stengiasi išgyventi iš paskutiniųjų, o tai, kad mylimas mokytojas tiek metų yra praktiškai benamis, sudaužė Steven širdį. Jis tą dieną pasiėmė laisvadienį ir pakvietė Jose kartu papusryčiauti. Vaikinas nuoširdžiai jautė, kad nori padėti šiam vyrui, todėl jis jam atidavė visus su savimi turėtus grynuosius – 300 dolerių.

Reklama

Kartu jie taip pat nuvyko apsipirkti, o vaikinas su draugų pagalba nupirko vyrui naujus batus ir naujų drabužių, kurių jis stokojo. Tačiau Steven turėjo kur kas didesnį planą padėti, nes jis tikėjo, kad nei vienas žmogus nėra vertas gyventi tokiomis sąlygomis. Jose prasitarė, kad artėja jo gimtadienis, tad Steven žinojo, kad ta proga reikia pasistengti pakeisti mokytojo gyvenimą.

Jis slapta sukūrė aukų rinkimo kampaniją, kurioje vos per parą geradariai žmonės suaukojo per 5 000 dolerių. Tačiau  vos po savaitės, 77-to gimtadienio proga Jose gavo didžiausią dovaną gyvenime – net 27 000 dolerių čekį.

Reklama

Vyras neslėpė savo džiaugsmo ašarų ir ieškojo tinkamų žodžių atsidėkoti. Šia istorija susidomėjo ir žiniasklaida, kurios dėka geradarių atsirado žymiai daugiau ir šiai dienai mokytojui buvo suaukota per 50 000 dolerių. Per visiškai netikėtą susitikimą stovėjimo aikštelėje staiga Jose gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis.

Reklama

Jis visus sunkiai uždirbtus pinigus siųsdavo savo žmonos medicininėms sąskaitoms padengti. Tad dabar jis galės ne tik ištraukti šeimą iš skolų liūno, bet ir turėti stogą virš galvos. Jis pripažino, kad toks dosnumas yra jam dar didesnė motyvacija būti visiškai atsidavusiam savo mokiniams, o dabar ir savo bendruomenei. 

Reklama