Skip to main content

Vaikinas norėdamas pajuokauti prieš draugus suvalgė šliužą, tačiau tai, kas įvyko po to, priminė tikrą košmarą

Visi esame matę arba net esame patys darę kvailystes jauname amžiuje, ypač kai vakarėliuose vartota alkoholio. Viena šeima iš Australijos tapo skaudžiu pavyzdžiu, kaip reikėtų du kartus pagalvoti prieš darant ką nors beprotiško.

Reklama

Sam Ballard buvo atletiškas 19-metis, kurio ateityje laukė sėkminga regbio žaidėjo karjera. Jis visada buvo draugų apsuptyje ir mėgo linksmybes. Tačiau vieną 2010-ųjų vasaros vakarą viskas pasikeitė. Sam savo namų kiemelyje linksmai leido laiką su draugais, mėgavosi vynais ir juokavo.

Tačiau vienas juokelis nuėjo per toli. Sam pamatė grindiniu šliaužiantį šliužą ir visi draugai pradėjo juokauti, kad reikėtų jį kam nors išdrįsti ir suvalgyti. Kol dar visi juokėsi Sam tiesiog griebė šliužą ir suvalgė, nežinodamas, kas jam vėliau nutiks. Jam pasidarė bloga vos po poros valandų, o ligoninėje jis atsidūrė jau kitą dieną.

Reklama

Netrukus vaikinas pateko į komą dėl šliužo sukelto meningoencefalito. Komoje vaikinas išbuvo net 420 dienų, o kai pabudo – tai nebe buvo tas pats Sam. Vaikinas buvo paralyžiuotas ir nebegalėjo judinti kojų, o po kurio laiko ir rankų.

Reklama

Maitinamas jis buvo per vamzdelį, o jo kūną pastoviai kankino epilepsiniai priepuoliai. Buvo akivaizdu – tai ką patiria vaikinas yra tikras košmaras. Tačiau šalia jo ištisai buvusi mama nekaltino nei jo draugų, nei paties sūnaus dėl to, kas atsitiko.

Niekas jam nelinkėjo blogo, o atsitiko taip, kaip atsitiko. Tačiau draugai Sam neapleido. Nors tas vakaras privertė visus labai greitai suaugti, niekas neprarado draugystės ryšio su traumuotu jaunuoliu. Jie ji lankydavo, leisdavo su juo laiką ir kartais net duodavo paragauti alaus, kurio Sam taip norėdavo.

Reklama

Jie matė, kad nors vaikino kūnas transformavosi, viduje jis buvo tas pats jų draugas. Taip Sam išgyveno dar 8 metus, po kurių šeimos apsuptyje jis mirė. Ši šeima ir ši istorija tapo labai garsi tam, kad galima būtų apsaugoti kitus žmones.

Reklama

Be abejonės, vaikinas pasielgė tikrai kvailai ir tai jam kainavo gyvybę, tačiau jo atvejis tapo didele pamoka milijonams žmonių. Kaip bebūtų keista, tačiau tokių istorijų su šliužais kaip kad Sam istorija yra ne viena, todėl tai yra idelus atvejis, kai reikėtų pasimokyti iš kitų klaidų ir patiems to nedaryti.

 

Reklama