Skip to main content

Vaikinas restorane nugirdo, kaip grubiai šalia sėdintis vyras kalbasi su mergina. Jis norėjo įsikišti, tačiau tai greičiau padarė šalia buvęs policininkas

Šiais laikais į pasimatymus merginos eina ypač atsargiai, nes vis daugėja atvejų, kai atrodo malonus žmogus pasirodo iš labai negatvios pusės. Būna ir taip, kad merginoms iškyla pavojus, kaip šios istorijos herojei. Vaikinas vardu Peter vakarieniavęs restorane nusprendė pasidalinti įvykiu, kuris jam įsiminė ilgam.

Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Peter vakarieniaudamas su savo mergina nugirdo šalimais sėdinčios poros pokalbį vakarienės metu.Iš vyruko šalia jis nugirdo ne pačius maloniausius išsireiškimus, kurie sutrikdė Peter ir jo merginos ramų vakarą. Matėsi, kad mergina, vakarieniaujanti su stuobriu, jautėsi labai nejaukiai. Ji labai greitai suvalgė savo pagrindinį patiekalą norėdama kuo greičiau užbaigti košmarišką vakarą.

Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka

Na, bent aišku, kad moki nuryti” – gašliai kalbėjo su mergina vakarieniavęs vyras. Mergina akivaizdžiai pasimetė, tačiau atsakė, kad taip kalbėti nederėtų. Stuobrys sugebėjo tik nusijuokti ir pasakė, kad vis vien šiandien jis tuo įsitikintų.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

“Aš žinau kur tu gyveni, nepamiršk – aš tave pasiėmiau iš tavo namų” – kone grasinančiai kalbėjo vyras, norintis pratęsti nemalonų vakarą. Kai Peter jau buvo besiruošiąs prieiti ir įsikišti, jis pamatė kitą vyrą, prisiartinantį prie išsigandusios merginos staliuko. Tai buvo policijos pareigūnas, kuris šventė savo dukros gimtadienį su šeima ir taip pat sedėjęs šalimais nugirdo to mulkio kalbas. Policininkas ramiai padėjo ant stalo savo ženklelį ir pažymėjimą ir atsisėdo “pabendrauti”. 

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Taigi, mes ramiai šalia sėdime ir švenčiame mano dukros gimtadienį, o sau už nugaros aš aiškiai girdžiu, kaip tu grasini šiai merginai. Gal sugebėsi pasiaiškinti?”- prakalbo pareigūnas. Drąsus vyrukas staigiai pasimetė ir pradėjo mikčioti.

Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka

“Taip ir galvojau. Matai, aš tokių dalykų jokiu būdu netoleruoju, tad šią problemą reikės išspręsti. Turi du variantus: vienas iš jų – aš paskambinu kolegoms ir tave po kelių minučių iš čia išveš. Kitas pasirinkimas – tu duodi man savo asmens dokumentą ir eini sumokėti sąskaitos. Aš išsaugau visus tavo duomenis ir tu varai savais keliais ir daugiau niekada nesiartini prie šios merginos. Kitaip – aš tave susirasiu pats” – išdėstė policininkas.

Sumišęs vyrukas be abejonės pasirinko ramiai susimokėti ir palikti restoraną pačiam be problemų. Visi buvę aplink galėjo toliau mėgautis vakaru, o Peter liko sužavėtas policininko geru darbu. Jis didžiavosi tuo, kad net nedarbo valandomis vyras sugeba ginti žmones, patekusius į bėdą, kad ir kokia ta bėda būtų. Tuo vakaras nepasibaigė – pareigūnas pasikvietė prie savo stalelio nenusisekusio pasimatymo merginą, kuri buvo to paties amžiaus kaip ir jo jubiliatė dukra. Jis pažadėjo praskaidrinti jai nuotaiką ir pavežėti vėliau saugiai ją namo. Štai tokie pareigūnai yra šios profesijos pasididžiavimas. Tokių žmonių, turinčių tokį atsakomybės ir gynybos jausmą šiam pasauliui reikia daugiau.  

 

Reklama