Skip to main content

Vaikinas vis įsilauždavo į sporto salę, todėl įkliuvo policijai. Atvykęs pareigūnas išsprendė problemą taip, kaip niekas nesitikėjo

15-metis Vincent Gonzales buvo perspėtas keletą kartų dėl to, kad nesusimokėjęs jis negali įsliūkinti į sporto klubo krepšinio aikštelę. Vaikinas buvo klubo narys, tačiau prieš keletą mėnesių jo mama nebe įstengė sumokėti narystės mokesčio.

Reklama

Kitą dieną po perspejimo jaunuolis vėl pasirodė sporto klube ir įsliūkino į krepšinio aikštelę. Klubo administracijai trūko kantrybė ir penkiolikmečiui buvo iškviesta policija. Tądien budėjęs pareigūnas Mario Valenti atsiliepė į iškvietimą ir pirmasis atsidūrė įvykio vietoje. Išgirdęs visą istoriją jis pakalbino Vincent ir bandė išsiaiškinti jo elgesio priežastis.

Pasirodo paauglys tiesiog norėjo žaisti krepšinį, nes tai jo didžiausia aistra. Itin gabus ir perspektyvus jaunuolis siekia patekti į NBA lygą ir todėl bet kokia kaina nori treniruotis ir tobulėti. Pareigūnas suprato, kad didelio nusikaltimo čia nebūta, bet situaciją spręsti vis tiek reikėjo.

Reklama

Todėl pasielgti jis pasirinko pačiu šauniausiu būdu – piniginėje su savimi jis turėjo 150 dolerių, todėl jis pasiūlė sumokėti už vaikiną pats. Už tą sumą policininkas padengė sekančius keletą mėnesių. Už likusius metus vaikinui taip pat nereikės mokėti, nes pasitarusi klubo administracija padengė likutį.

Reklama

Vėliau istorijoje paaiškėjo, kad klubas suteiks nemokamą dviejų metų narystę jaunam sportininkui. Policininko žingsnis neliko nepastebėtas, tačiau pats vyras teigia atlikęs savo pareigą. “Kai prieš 23 metus pradėjau dirbti policininku, aš norėjau visada tik padėti žmonėms. Tą darau iki šiol, nors policijos reputacija ir yra negatyvi visuomenės akyse.”

Vincent niekada nekėlė jokių kitų problemų ir niekada nėra įsivėlęs į jokią kitą nusikalstamą veiklą – jis tiesiog norėjo žaisti krepšinį. Šiek tiek gaila, kad sporto klubui būti gailestingiems ir padaryti gerą darbą teko tik pasekus policijos pareigūno pavyzdžiu. Toks vyro poelgis taip pat pakeitė vaikino nuomonę apie policiją, kuri iki tol buvo neigiama. “Geriau jau šis vaikinas žais krepšinį sporto salėje, nei bastysis gatvėmis. Gerumas yra užkrečiamas – aš tą matau dažnai.”- užbaigė pareigūnas.

 

Reklama