Skip to main content

Vaikinas visą jaunystę kentė nuo pūlingų spuogų, tačiau eliminavus kai kuriuos maisto produktus, jis pasikeitė neatpažįstamai

Kai kuriems žmonėms pasiseka su genetika ir skaisčia oda visą gyvenimą. Iki šiol niekas nežino, kas lemia tai, kad vieni žmonės yra linkę turėti daug spuogų, o kiti – visiškai ne. Tačiau be abejonės yra atrasta būdų, kaip aknę gydyti arba koks maistas ar įpročiai ją skatina labiau.

Reklama

Brian Turner dėl savo spuoguoto veido ilgus metus jautėsi labai sugniuždytas – jis nepasitikėjo savimi ir žinojo, ką pirmiausia aplinkiniai pastebi vaikino išvaizdoje. Jo spuogai buvo tokie skaudūs, kad jis negalėjo atsigulti veidu į pagalvę.

Vaikinui buvo net paskirti kontroversiški stiprūs vaistai, tačiau ir jie nepadėjo. Viskas pradėjo keistis tik tada, kai vaikinas atsisakė sūrio. Jis pastebėjo, kad jo veido oda keičiasi, todėl tai paskatino nebe vartoti pieno produktų iš viso.

Reklama

Jis prisiminė, kad kai pradėjo daugiau sportuoti ir vartoti pieno produktus savo kūno masės auginimui, jo spuogai augo kaip ant mielių. Brian turėjo pakeisti mąstymą, kad norint užsiauginti kūno masės, tai galima tik su gyvulinės kilmės baltymais.

Reklama

Jo pokyčiai jį įkvėpė žengti kitą žingsnį ir vaikinas tapo veganu. Dabar Brian juokaudamas sako, kad yra aknės ekspertas, tad gali patarti ir kitiems dėl jų odos problemų. Jo atradimas nėra didelė naujiena – atlikta nemažai mokslinių tyrimų, kurie rodo, kad pieno produktai gali sukelti aknę.

Tačiau kartais žmonėms yra sunku atsisakyti jų mėgstamo maisto. Iš drovaus jaunuolio Brian transformavosi į išvaizdų ir raumeningą vyrą, kuris įrodo veganiškos mitybos privalumus. Jo paskyras internete seka tūkstančiai jo gerbėjų, kurie antrina vaikinui, kad mityba yra vienas svarbiausių būdų išgydyti savo trūkumams.

Reklama

Ar Jūs turite kokių nors patarimų spoguotyai odai?

Reklama