Skip to main content

Vaikystėje įvaikinta moteris ilgą laiką nesėkmingai ieškojo biologinių giminaičių. Vieną dieną pamačiusi užrašą ant kaimynės siuntinio ji vos neapalpo

Hillary Harris visą gyvenimą žinojo, kad vos vieno mėnesio amžiaus ji buvo įvaikinta. Nors ji turėjo laimingą gyvenimą ir užaugo nuostabia, sėkminga moterimi, ji niekada negalėjo nutildyti mintyse kylančių klausimų. Kas yra mano biologiniai tėvai? Kur jie? Ar aš turiu brolių, seserų? Galiausiai, kodėl aš manęs atsisakė?

Reklama

31-erių Hillary visada planavo bent jau pabandyti sau atsakyti į šiuos klausimus, o vienu metu jai buvo suteiktos puikios galimybės. Prieš 6 metus Hillary iš įvaikinimo agentūrų gavo informacijos apie savo biologinius tėvus. Staiga ji galėjo jau atsakyti sau į klausimą, kas buvo tie gimdytojai, kurie kadaise jos atsisakė.

Tačiau mergina sužinojo, kad jos tėvai yra mirę, o jų nekrologe buvo paminėtas Dawn Johnson vardas. Dawn buvo jos sesuo, kuri taip pat užaugo svetimoje šeimoje. Hillary parašė ne vieną žinutę internete kiekvienai Dawn Johnson, kurią rado, tačiau nei viena nebuvo ta pati Dawn, kurios tėvas buvo vardu Wayne Clouse.

Reklama

Taip Hillary paieškos nutrūko, nes daugiau ji neturėjo už ko griebtis. Taip ėjo metai, o Hillary taip jau ir pamiršo apie savo užsidegimą rasti savo seserį. Tačiau vieną dieną jai pasidarė net silpna, kai į šalia esančius namus įsikraustė moteris, vardu Dawn.

Reklama

Hillary iš karto prisiminė apie savo ieškomą seserį, tačiau ji nedrįso iš karto klausti asmeninių gyvenimo detalių moters, kuri ką tik tapo jos kaimyne. Hillary vyras Lance pažinties metu iš tik naujojo kaimyno sužinojo ir pavardę, tačiau ji buvo ne Johnson, o Casperson. Hillary nuliūdo, nes tai buvo vienas iš požymių, kad tai nėra ta pati Dawn, kurios ji ieško.

Taip Hillary ir Dawn sekančius mėnesius praleido tik kaip kaimynės, kartais pasilabinančios bendrame įvažiavime į kiemus. Hillary neapleido kažkoks keistas jausmas, nes iki galo nepaklaususi kaimynės apie jos gyvenimą, ji negalėjo tvirtai pasakyti, kad jos nėra sesės.

Reklama

Kai Dawn buvo išvykusi iš miesto, Hillary pamatė jų kieme pristatytus kaimynei siuntinius. Ant vieno iš jų buvo labai ryškiai užrašyta Johnson. Hillary nukrėtė šiurpas ir staigus suvokimas, kad jos kaimynė iš tikrųjų yra Dawn Johnson. Nieko nelaukdama ji parašė keletą SMS žinučių su paaiškinimais kaimynei, kurių gale ji paklausė, kuo vardu buvo jos tėvas.

Reklama

Galiausiai Dawn pasakė tai, ko Hillary laukė ilgiausią laiką – jos iš tikrųjų turėjo vieną biologinį tėvą. Abi moterys, jų šeimos ir visi, kas tik sužinojo apie jų istoriją, negalėjo patikėti tokiu atsitiktinumu. Šansas, kad jos ilgus metus ieškota biologinė sesuo paims ir atsikraustys į gretimą namą, buvo lygus beveik nuliui.

Nepaisant to, kažkokių aukštesnių jėgų dėka, likimas pats suvedė dvi seseris, kurios dabar yra neišskiriamos. Šių dviejų moterų istorija paliudija, kad atsitiktinumų gyvenime beveik nebūna. 

Reklama