Skip to main content

Vestuvių metines šventusi pora sulaukė siaubingo aptarnavimo restorane. Tačiau po vakarienės sutuoktiniai padarė tai, kas pribloškė tūkstančius internautų

Makenzie ir Steven Schultz pasirinko populiarų restoraną paminėti savo šeštąsias vestuvių metines. Tačiau viskas susiklostė ne taip, kaip turėtų tokią gražią dieną…

Reklama

Sutuoktiniai susipažino prieš daugiau nei 10 metų, kai abu dirbo padavėjais tame pačiame restorane. Makenzie ir Steven puikiai žino, koks įtemptas gali būti šis darbas, todėl nusprendė gražiai atsidėkoti juos aptarnavusiam padavėjui.

Siūlome paskaityti moters tekstą, kuriuo ji pasidalino “Facebook“ socialiniame tinkle. Įrašas susilaukė daugiau nei 1 milijono patiktukų!

“Noriu pasidalinti šio vakaro patirtimi. Aptarnavimas buvo labai prastas. Prireikė net 20 minučių, kol mus pasiekė vanduo, o po 40-ies atkeliavo ir pirmasis patiekalas. Po valandos gavome ir pagrindinį patiekalą. Girdėjau, kaip dauguma restorano lankytojų skundžiasi tragišku aptarnavimu…

Ir galėčiau tik pritarti – jis buvo siaubingas…

Reklama

Tačiau akivaizdu, kad problema yra ne su pačiais padavėjais, o darbuotojų trūkumu. Mus aptarnavęs vaikinas lakstė kaip išprotėjęs ir, regis, nesuerzino nei vieno restorane buvusio svečio.

Su vyru paskaičiavome, kad šis padavėjas buvo atsakingas už 12 staliukų ir barą. Tai kur kas daugiau, nei žmogus gali pajėgti.

Ilgą laiką stebėjau, kaip vaikinas laksto po restoraną ir atsiprašinėja visų lankytojų. Tuomet vyrui pasakiau: kadaise tokie buvome ir mes. Visą dieną priimk ir nešiok užsakymus.

Net nenoriu prisiminti šio sunkaus darbo… Jis man niekada nepatiko. Dirbau jį tik dėl arbatpinigių.

Reklama

Su vyru nusprendėme, kad turime pradžiuginti mus aptarnavusį padavėją, nes greičiausiai jis negaus arbatpinigių už prastą aptarnavimą“.

Ant čekio sutuoktiniai užrašė “kadaise ir mes buvome tavo vietoje“ ir paliko 100$ arbatpinigių sunkiai dirbančiam vaikinui.

Savo įrašą Makenzie užbaigė labai svarbia žinute:

“Nepagalvokite, kad šia istorija dalinuosi tik tam, kad pasipuikuočiau. Tiesiog noriu pasakyti, jog nereikėtų teisti žmogaus, jeigu nežinote visų aplinkybių. Galbūt jis visiškai dėl to nekaltas…“.

Labai išmintingi žodžiai ir nepaprastai gražus poelgis.

Reklama