Skip to main content

Vėžiu sergančiai mamai vaikai padėjo nusiskusti slenkančius plaukus. Po minutės moteris atsisuko ir neteko žado, pamačiusi vaikų siurprizą

Vėžys yra viena baisiausių mūsų amžiaus rykščių. Nors sergančiųjų ir daugėja su kiekvienais metais, kiekvieno individuali kova su vėžiu gali būti labai vieniša ir skaudi. Būtent todėl artimųjų palaikymas ir buvimas šalia yra gyvybiškai svarbus kiekvienam pacientui.

Reklama

Laimei, gruodį antrą kartą diagnozuotai Lourdes Morales, didžiausią palaikymą visada atiduoda jos vaikai- sūnus Medina ir dukra Celyanne. Po prasidėjusio gydymo moteris neteko didelės dalies savo plaukų, todėl ji nusprendė leisti savo sūnui plaukų skutimo mašinėle ją nuskusti plikai.

Vaikai nusprendė šį įvykį nufilmuoti, tačiau nieko neįtarianti mama dar nežinojo, kokią staigmeną jai yra paruošę jos vaikai. Kai Medina baigė skusti mamos plaukus, jis iš karto perėjo skusti sesers galvą. Jie iš anksto sugalvojo taip nustebinti mamą – solidarizuotis su ja ir palaikyti ją bent jau tokiomis pačiomis šukuosenomis.

Reklama

Vėžiu sergantys žmonėms plaukų netekimas yra vienas skaudžiausių momentų, nes nuo to laiko liga iš nematomos tampa akivaizdi aplinkiniams. Tačiau Lourdes šį kartą turės kompaniją su tokia pačia šukuosena kaip jos. Tai buvo jautrus gestas iš vaikų pusės, kuris iš karto pravirkdė mamą.

Reklama

Vėliau paskelbtame video sūnus Medina dar pridėjo garso takelį, kuriame jis išreiškia savo palaikymą ir meilę mamai. Lourdes buvo diagnozuotas vėžys kai jos vaikai dar buvo maži, tad tuo pat metu kai ji kovojo su liga, ji turėjo auginti ir mažus vaikus.

Tačiau šį kartą jos suaugę vaikai ją palaikys ir suteiks energijos tiek, kiek išgali. “Žmonės manęs klausia – kaip aš galiu visada būti toks pozityvus ir turėti tiek atjautos bei šypsenos kitiems – aš jiems atsakau: mano mama to manęs išmokė” – video sakė sūnus.

Reklama

Jautrus video akimirksniu susilaukė didelio susidomėjimo, nes video įraše matosi ir jaučiasi tikra vaikų meilė mamai jos sunkiausiu laikotarpiu. Tikimės, kad Lourdes greit pasveiks ir savo vaikams perduos dar daugiau stiprybės ir taps kovotojos pavyzdžiu.

Reklama

Tokių nuoširdžių ir gerų vaikų kaip jos šiam pasauliui labai reikia.  Atjauta ir palaikymas yra vieni svarbiausių pamatų gerame žmoguje, o Lourdes vaikai užaugo dar daugiau nei tiesiog gerais žmonėmis. 

Tūkstančius širdžių sujaudinęs video:

Reklama