Skip to main content

Vieną žinomiausių prodiuserių pasaulyje atpažįsta daugelis, tačiau štai kaip atrodo jo mylimoji ir sūnus

Simon Cowell yra vienas labiausiai atpažįstamų šou verslo ryklių pasaulyje. Jis daugelį metų garsėja sėkminga veikla kuriant ir teisėjaujant talentų šou projektuose.

Reklama

Tačiau jo asmeninis gyvenimas ilgą laiką buvo labai slaptas. Milijonierius visada buvo geidžiamas merginų, tad nenuostabu, kad jau nuo 16-os jis susitikinėjo su modeliais.

Pirmąja žinoma Simon mergina buvo manekenė Paula Hamilton, su kuria garsenybė susitikinėjo keletą metų. Vėliau jis susitikinėjo su modeliu Louise Payne. Kadangi jų santykiai buvo labai rimti, Simon savo mylimajai net pasipiršo, tačiau 1998-aisiais jie nutraukė sužadėtuves. Sklido kalbos, kad Louise norėjo vaikų o Simon kategoriškai buvo prieš vaikus.

Reklama

Sekantys rimti žvaigždės santykiai buvo su Terri Seymour, tačiau ir ten Simon nesugebėjo rasti sau šeimos laimės. Nors 6 metų santykiai ir nutrūko, jie iki šiol išliko gerais draugais ir net dažnai susitinka kartu su dabartinėmis šeimomis. Šios moterys be abejonės yra tik maža dalis slapto Simon romantinio gyvenimo detalių, nes trumpalaikių santykių jis turėjo su daug merginų.

Reklama

Su dabartine žmona ir sūnaus motina Lauren Silverman jis susipažino tolimais 2004-aisiais Barbadoso saloje. Lauren buvo Simon gero draugo milijonieriaus Andrew Silverman žmona. Jie suko slaptą romaną 2009-ais ir 2013-ais metais. Romanas iškilo į viešumą galutinai tada, kai Lauren tapo nėščia, o vaiko tėvas buvo Simon.

Lauren teko išgyventi labai skaudžias ir skandalingas skyrybas su Andrew, kuris buvo labai įskaudintas žmonos ir gero draugo išdavyste. Apie tai, kaip jo romanas paveikė kitus Simon kalbėjo taip: “Tai nėra kažkas, kuo aš didžiuojuosi. Aš nenorėjau nieko įskaudinti – tai tiesiog įvyko”.

Reklama

2014-ųjų vasarį gimė Lauren ir Simon sūnus Eric, kuris akivaizdžiai pakeitė garsenybės gyvenimą. Nuo sūnaus gimimo jis tapo žymiai švelnesnis ir jautresnis aplinkinių atžvilgiu.

Reklama

Tai labai pasimatė naujausiuose jo teisėjavimo rolėse, kuriose anksčiau jis garsėjo šiurkščiais ir tiesmukais komentarais. Ilgus metus Simon kėlė laidų reitingus savo be tabu elgesiu, tačiau dabar jis yra visiškai kitoks.

Šiuos pokyčius daug kas sieja su tuo, kad Simon pagaliau jaučiasi mylimas ir mylintis, o sūnus Eric jam tapo pačiu brangiausiu dalyku pasaulyje. Nors Simon ir Lauren oficialiai nėra susituokę, pora neatmeta galimybės, kad ateityje tai padarys. Jie neskuba ir gyvena šia diena.

Reklama