Skip to main content

Vieniša mama buvo priversta ant savo dukros užkabinti popierių su žinute. Tokiu būdu ji pastatė į vietą visus ją kritikuojančius

Būti vieniša mama yra labai sunku, o kai pasaulyje siaučia pavojingas virusas, mamos susiduria su dar daugiau sunkumų. Uždarytos mokyklos, darželiai, darbas iš namų – viskas 10 kartų sudėtingiau, kai esi pats vienas. MaryAnn Resendez neseniai susidūrė su situacija, kuri ją labai nuvylė.

Reklama

žmonės smerkė dėl to, kad ji pandemijos metu vedasi dukrą į parduotuvę ir tvarko kitus reikalus. Ji jau ne vieną kartą susilaukė komentarų, kad tvarkant reikalus ir apsipirkinėjant parduotuvėje ji savo vaikus turėtų palikti namie. Anot “visažinių” parduotuvėje ir taip turi būti mažiau žmonių tam, kad visi galėtų laikytis saugių atstumų.

Būtent dėl šios priežasties moteriai neliko kitos išeities, tik pakabinti ant savo dukros lapelį su žinute, kol jos apsipirkinėja. “Man tik 5-eri. Aš negaliu likti viena namie, todėl privalau būti su mama apsipirkinėjant. Prieš kritikuojant, atsitraukite per 2 metrus” – tokiais žodžiais mama užčiaupė kritikuojančius.

Reklama

Kai moteris papasakojo apie savo gudrų sprendimą facebook tinkle, ji sulaukė didelio palaikymo. Taip pat paaiškėjo, kad tūkstančiai šeimų susiduria su ta pačia problema, kai jie negali palikti 1, 2, ar net 4 vaikų namie, todėl irgi sulaukia piktų komentarų prekybos centruose.

Reklama

MaryAnn šią žinutę nusprendė uždėti ant dukros todėl, kad jai atsibodo kreivi žvilgsniai ir nepažįstamųjų pastabos apie tai, apie ką jie net nenutuokia.  Jos triukas suveikė ir moteris pirmą kartą ramiai apsipirko parduotuvėje. “Mes ir taip patiriame daug streso dabartinėje situacijoje, tad šiek tiek supratimo ir empatijos nepakenktų”- kalbėjo moteris.

Šis įvykis dar kartą įrodo tai, kad žmonės visada skuba teisti ir kritikuoti tuos, apie kurių situaciją jie net nenutuokia. Ši moteris neprivalėjo niekam aiškintis, nes ji nedarė nieko neteisėto ar amoralaus – ji tiesiog rūpinosi savo dukra ir savo ramybe.

Reklama