Skip to main content

Vieniša mama dažnai palaikoma sūnaus mergina dėl savo jaunatviškos išvaizdos kai jiedu išeina kur nors kartu

41-erių Šimi Mušni iš Didžiosios Britanijos praktiškai nustojo senėti nuo sūnaus Ameno gimimo. Moteris teigia niekada nesidariusi jokių plastinių operacijų ir nenaudojusi brangių kosmetikos priemonių.

„Aš visada atrodžiau jauna. Ir kai mano draugai ėmė senti, aš tarsi pradėjau jaunėti, bet neįsivaizduoju dėl kokių priežasčių“, – pasakojo moteris.

Reklama

Kai Šimi gimė sūnus, vieniša mama turėjo rūpintis vaiku. Logiška galvoti, jog toks gyvenimas galėjo padaryti įtakos merginos išvaizdai, tačiau taip nenutiko. Visi aplinkiniai pastebėjo, jog mergina nesikeičia.

„Jie pradėjo prašyti manęs atskleisti savo jaunėjimo paslaptį, bet jokios paslapties nebuvo – aš nesidariau plastinių operacijų, o vienintelis dalykas, kurį dariau savo odai, tai naudojau drėkinamąsias odos priemones.”

Tačiau, yra keletas dalykų, kurie galėtų kažkiek tai paaiškinti – Šimi nevartoja alkoholio, nerūko, geria daug žaliosios arbatos ir vandens. Taip pat reguliariai lankosi sporto klube. Be to, merginos tėvai pasižymi puikia genetika, kurią paveldėjo ir ji – tėvai yra labai aktyvūs ir taip pat atrodo jaunesni, nei savo amžiaus.

Reklama

Reklama

Šimi istorija dar labiau nustebina, kai mergina papasakoja apie savo lėtinę ligą – ūminę gastroparezę. Vienu metu merginos skrandis visai nedirbo. Tada jai buvo įdėti implantai, paskatinantys vidinius organus. Bet ir tai nedavė jokių pokyčių merginos išvaizdai.

„Aš apgailestauju, bet neturiu ką slėpti ir neįsivaizduoju, kodėl taip yra“, – sako ji.

Šimi su sūnumi
Šimi su sūnumi

„Kai mano sūnus buvo jaunesnis, žmonės, kurių nepažinojome, manė, kad esame arba brolis ir sesuo arba pora. Mes visada buvome artimi su sūnumi, kadangi pati jį auklėjau, tarp mūsų buvo ypatingas ryšys. Yra nutikę juokingų situacijų, kaip pavyzdžiui, važiavome atostogauti į Lenkiją, o kelionės gidas visą laiką manė, jog esame pora. Ir elgėsi natūraliai taip, lyg jis būtų mano vaikinas. Tada Amenas jautėsi tikrai keistai, nors jau ir yra pripratęs. Ir tokie nutikimai – dažnas atvejis pas mus.”

Reklama

 

 

Reklama