Skip to main content

Vieniša mama loterijoje laimėjo 200 dolerių. Tačiau tada prie jos priėjo benamis ir pastūmėjo pasielgti labai netikėtai

Turbūt nerasime pasaulyje žmogaus, kuris neapsidžiaugtų laimėjęs loterijoje. Nėra nieko geriau, kai investavęs vos kelis eurus ar dolerius laimi kur kas didesnę sumą.

Vieniša trijų vaikų mama Sofia Andrade už kelis dolerius nusipirko nutrinamą loterijos bilietą.

Reklama

Tą dieną ji įvardijo kaip vieną sėkmingiausių jos gyvenime – moteris visiškai netikėtai laimėjo 200 dolerių. Tačiau įsėdus į automobilį ją netikėtai apėmė visiškai kitokie jausmai. Sofia pamatė benamį, prašantį išmaldos, maisto ar drabužių. Moteris panoro pavaišinti nepažįstamą vyrą kava, nes tikėjo, kad sėkme reikia dalintis.

Kai kuklus benamis, vardu Glenn, sutiko atsigerti kavos kavinėje, jis papasakojo savo gyvenimo istoriją. Tai nebuvo kažkas išskirtinio. Jis, kaip ir daugelis panašaus likimo žmonių, tiesiog patyrė vieną nesėkmę po kitos ir pamažu nematė kelio atgal.

Kai Sofia paklausė, ar jis turi kur miegoti tą šaltą žiemos naktį, vyras prisipažino, kad prieglaudos yra perpildytos.

Reklama

Jo vienintelė išeitis – miegoti palapinėje. Tą akimirką Sofia pamiršo apie laimėtus pinigus ir pradėjo galvoti apie tai, kaip liūdnai gyvena tie, kuriuos dažnai ignoruojame. Moteris nusprendė už laimėtus pinigus apmokėti tris ateinančias naktis motelyje, kur Glenn galės šiltai išsimiegoti.

Reklama

Sofia nusivežė benamį į motelį ir sumokėjo už tris paras. Nors moters finansinė padėtis nėra labai gera, ji nusprendė atiduoti laimėjimą tam, kam to žymiai labiau reikia.

“Tai yra didžiausias rūpestis, kokį kas nors man parodė per visą gyvenimą” – su ašaromis sakė vyras.

Po poros dienų Sofia nusprendė pasidalinti šia istorija Facebook socialiniame tinkle. Moteris visiškai nesitikėjo, kad į jos įrašą atsilieps tūkstančiai neabejingų žmonių. Ji sulaukė žinučių, kuriose įvairūs asmenys panoro padėti Glennui, tad Sofia nusprendė sukurti aukų rinkimo puslapį. Vos per parą žmonės paaukojo 6 000 dolerių, o tai reiškė, kad su Sofios pagalba Glenn gali turėti ir nuolatinį būstą.

Reklama

Vyras sulaukė ir kitokių dovanų – jam buvo nemokamai suteiktos kirpėjo paslaugos, buvo paaukota daug drabužių, o viena mergaitė net nusiuntė atviruką Valentino dienos proga. Visa ši patirtis buvo labai emocionali. Sofia pajuto kur kas didesnį malonumą ir pasitenkinimą padėdama šiam vyrui, nei išleidžiant tuos pinigus kokiems nors menkniekiams.

Reklama

Be abejo, tokios istorijos nėra apie tai, kaip išspręsti benamystės problemą visame pasaulyje, tačiau pokyčiai prasideda nuo pavienių nedidelių gerų darbų.

Labai gražus moters poelgis!

Reklama