Skip to main content

Visame kaime tuo pačiu metu kasdien dingdavo internetas. Inžinieriai ilgai ieškojo problemos priežasties ir buvo šokiruoti, kai ją rado

Šiandien be interneto gyvena labai retas žmogus. Kiekvienas, kas turi bet kokį išmanų įrenginį – telefoną, planšetę ar kompiuterį tikrai pasinaudoja interneto beribėmis galimybėmis. Pasaulį sukausčiusi pandemija suteikė galimybę milijonams žmonių tęsti savo darbus internetu, tad žmonės tapo priklausomi nuo gero ir pastovaus ryšio.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Vienas kaimelis Jungtinėje Karalystėje 2020-ųjų rugsėjį netikėtai tapo nesuprantamos anomalijos vieta. Kiekvieną rytą, 7 valandą, viso miestelio bevielis interneto ryšys tiesiog dingdavo. Interneto kompanijos, aptarnaujančios visą vietovę, telefono linija nenutilo savaitėmis.

Žmonės buvo labai nepatenkinti ir pikti -vis dėlto kai kurie žmonės dirbo internetu ir tokie trikdžiai yra neatleistini. Be abejonės įmonė išsiuntė grupę inžinierių, kurie privalėjo rasti trikdžių priežastį. Jie iš pradžių manė, kad reikia pakeisti interneto laidus.

Reklama

Tačiau kitą dieną viskas vėl vyko taip pat – 7 ryto, o internetas dingsta kaip pagal planą. Inžinieriai buvo absoliučioje neviltyje, nes ėjo savaitės ir mėnesiai, jie darė viską, ką galėjo, tačiau niekas nesikeitė. Darbuotojai tapo kone detektyvais, kurie turėjo išnarplioti sudėtingą ir paslaptingą žmogžudystę.

Reklama

Vieną rytą jie nusprendė išbandyti vieną keisčiausių teorijų, nes beliko griebtis paskutinio šiaudo. Inžinieriai vaikščiojo po kaimą ir bandė įsiklausyti į elektros laidų skleidžiamus garsus. Jie bandė surasti kokią nors anomaliją arba ką nors neįprasto.

Specialistai žinojo, kokio garso jie ieškojo, nors paprastam žmogui visi triukšmai buvo vienodi. Vyrai ieškojo neįprasto garso, kurį galėjo skleisti laidai tuo metu, kai vienuose iš namų galėjo būti įjungtas didelę elektros galią naudojantys prietaisai.

Reklama

Jie ieškojo naudodami ir savo specialų prietaisą, kuris nuskaitė net minimalius pokyčius, tačiau paieškos buvo bevaisės. Kol neišaušo 7-ta valanda ryto. Staiga jų prietaisas nuskaitė signalą iš vieno namo kaimo pabaigoje. Jie pasibeldė į namo duris, paaiškino situaciją ir staiga įėję į senolio svetainę jie pamatė kai ką mažai regėto.

Reklama

Vidury kambario stovėjo senas didelis televizorius, kurį vyras kas rytą įjungdavo lygiai 7 ryto. Jis šį veikiantį sendaiktį nusipirko iš antrų rankų būtent tada, kai kaime prasidėjo problemos su internetu. Staiga visa paslaptis išaiškėjo ir buvo rasta ilgai ieškota priežastis.

Šeimininkai pasibaisėjo tuo, kad to nežinodami jie sukūrė daug problemų visam kaimui ir pasižadėjo daugiau niekada jo nejungti. Nuo tos dienos visas kaimas vėl turėjo puikiai veikiantį internetą be trikdžių. Ši kuriozinė situacija visus išmokė kai ko naujo.

Ne veltui šiuolaikiniai prietaisai yra kuriami su idėja naudoti kuo mažiau elektros. Tai yra ne tik dėl ekonominių priežasčių, bet ir del bendro visų prietaisų veikimo. Su kiekvienais metais prietaisų namuose gali tik daugėti, todėl apie energijos resursų naudojimo ypatumus gerai būtų žinoti visiems.

Senolių istorija pasiekė didžiausius žinių kanalus, kurie netrukus jiems padovanojo nuostabų ir šiuolaikišką televizorių, kurį jie galės žiūrėti nesukeliant jokių problemų visam kaimui.

Reklama