Skip to main content

Visi juokėsi, kad berniukas užsiaugino ilgus plaukus kaip mergaitė, tačiau jis tai darė su kilniu tikslu

Niekas nesuprato kodėl aštuonmetis Christianas McPhilamy iš Floridos augino ilgus plaukus. Mama Deeanna papasakojo kaip sūnus dvejus metus augino plaukus po to, kai pamatė reklamą, kuri pakeitė jo gyvenimą. Po kilnaus tikslo, apie mažąjį herojų rašė ne tik vietinė, bet ir užsienio žiniasklaida.

Reklama

Klasės draugai tyčiojosi iš berniuko dėl ilgų šviesių plaukų, sakydami, jog šis atrodo kaip mergaitė. Suaugusieji taip pat negalėjo suprasti, kodėl vaikas augina tokius ilgus plaukus. Tačiau, Christianas nepasidavė aplinkinių spaudimui ir nekreipė dėmesio į žmonių nuomones, nes buvo pasiryžęs įgyvendinti savo tikslą. Vaikas nusprendė savo plaukus paaukoti vaikams, sergantiems vėžiu, kad būtų galima iš jų padaryti perukus.

Mama pasakoja kaip žiūrėdamas socialinę reklamą apie vėžiu sergančius vaikus, sūnus pastebėjo, jog kai kurie jų neturi plaukų. Moteriai paaiškinus, jog taip atsitinka gydymo procese, po chemoterapijos, Christianas užsidegė noru užsiauginti ilgesnius plaukus ir juos paaukoti sergantiems vaikams.

Reklama

Iš viso aštuonmetis užaugino metrą šviesių plaukų, iš kurių buvo pagaminti 4 perukai po 25 cm.

Per du metus berniukui teko atlaikyti daug kritikos ir pašaipų. Laimei, šis kilnus poelgis neliko neįvertintas. Mama be galo didžiuojasi sūnumi. Apie jį rašė ne tik vietinė, bet ir užsienio žiniasklaida. Vadovas, dirbantis specialiame centre buvo taip pat nustebintas, kad plaukus vėžiu sergantiems vaikams paaukojo ne mergaitė, o berniukas.

Reklama