Skip to main content

Praeivis atsitiktinai pastebėjo vidury kelio užsiliepsnojusį mokyklinį autobusą, į kurį įbėgo panikos ištikta moteris. Visi pašiurpo iš nuostabos sužinoję, kas ji ir ką ji darė

Kiekvienas tėvas ir mama tikisi, kad jų vaikai iš mokyklos ir į mokyklą nukeliaus saugiai. Vienos mokyklos auklėtinių tėvai visada buvo ramūs, kai jų vaikus į mokymo įstaigą autobusu veždavo Renita Smith. Dviejų vaikų mama šį darbą pasirinko ne dėl užmokesčio, kuris visoje šalyje yra vargingas.

Reklama

Ji gyvena nuo algos iki algos, tačiau savo darbo ji nekeistų už nieką. Renita turi labai stiprius motiniškus instinktus, todėl jai patinka rūpintis mokyklinukų, kuriuos ji vadina savo vaikais, saugumu. Kiekvieną dieną jos šeima padaugėja pora dešimčių vaikų, nes toks yra moters unikalus požiūris į savo darbą.

Nuo akimirkos, kai vaikai užeina į autobusą, moteris jaučiasi visu 100 procentų už juos atsakinga, o už tokį atsidavimą darbui ją myli visi jau daugelį metų. Tačiau vieną dieną įvykusi nelaimė parodė tikrąsias šios moters vertybes ir požiūrį į vaikus.

Vieną gražią, saulėtą rugsėjo dieną Renita važiavo savo įprastu maršrutu.

Reklama

Ta diena niekuo nesiskyrė nuo kitų, tačiau vos per keletą minučių viskas virto pragaru. Moteris pastebėjo, kad jos prietaisų skydelyje užsidegė galinių stabdžių lemputė. Moteris nespėjo pravažiuoti ne kelių šimtų metrų nuo lemputės mirgėjimo pradžios, kai šoniniame veidrodėlyje ji pamatė kai ką baisaus.

Reklama

Kažkas atsitiko su stabdžiais ir atviros ugnies liepsnos pradėjo kilti autobuso gale. Staiga visi vaikai puolė į paniką, tačiau drąsi moteris susitvardė ir žinojo ką daryti.  Kraupų vaizdą pastebėjo ir praeiviai ir šalia važiavę automobilio vairuotojai. Netikėtai įvykio epicentre atsidūrę praeiviai kuo greičiau iškvietė gelbėjimo tarnybas. Tuo tarpu Renita kuo skubiau išlaipino visus vaikus į saugią vietą lauke. Tačiau tai, ką ji padarė netrukus, užgniaužė kvapą visiems.

Renita negalėjo nusiraminti, ji norėjo 100 procentų įsitikinti, kad autobus neliko nieko. Todėl rizikuodama savo gyvybe ji įbėgo į pragaru virtusį autobusą ir patikrino po kiekviena sėdyne. Ji net nesusimąstė, kad pati gali žūti ar susižaloti tarp tirpstančio metalo ir plastiko ir dūmų užsklandos. Ji rizikavo savo gyvybe tam, kad iki galo būti įsitikinusiai, kad absoliučiai visi vaikai išlipo ir yra saugūs.

Reklama

Išbėgusi iš autobuso moteris ir kiti įvykio liudininkai daugiau nebematė nieko salono viduje, tik liepsnas. Iš tiesų, mažai kas galėjo patikėti tokia Ronita drąsa, nes gelbėtojai pamatę visiškai sudegusį autobusą negalėjo suvokti, kaip ši moteris nepabūgo šokti tiesiai į liepsnas.

Heroje tapusią autobuso vairuotoją netrukus pagyrė oficialūs valdžios asmenys, kurie įteikė jai apdovanojimus už drąsą.

Reklama

Moterį visa salė pasitiko ovacijomis atsistojus, tačiau į visas padėkas moteris negalėjo atsakyti. „Aš dariau tai, ką privalėjau daryti”.

Ji iš tiesų padarė tai, ką padarytų dėl savo pačios vaikų. Ne veltui ji visus savo keleivius ir vadina savo vaikais, rūpestį kuriais ji įrodė tą lemtingą dieną.

Netrukus istorija pasiekė visos šalies žiniasklaidos kanalus ir su Renita panoro susitikti ir pokalbių laidos vedėja Ellen DeGeneres, kuri jai įteikė didelę dovaną. Moteris gavo čeki 20 000 dolerių sumai, kuri labai padės susitvarkyti sunkiai besiverčiančiai šeimai.


Įvykis buvo užfiksuotas vaizdo įraše :

Reklama