Skip to main content

Vyras iš pradžių nesuprato, kodėl jo sūnūs paprašė staigiai sustabdyti automobilį. Po akimirkos paaiškėjo to priežastis

Vėlyvą žiemos vakarą Daniel Medina važiavo su savo sūnumis Daniel (10) ir Dominic (6), kai berniukai paprašė sustabdyti automobilį. Tėtis net nenutuokė, kodėl vaikai to prašo, nes buvo susikoncentravęs į vairavimą slidžiu keliu.

Netrukus paaiškėjo, kad berniukai pamatė vyrą neįgaliojo vežimėlyje, kuris valė gausiai apsnigtą šaligatvį.

Reklama

Visi, kuriems bent kartą yra tekę nukasti sniegą, žino, koks tai nelengvas darbas. Tačiau žmogui, sėdinčiam neįgaliojo vežimėlyje, šis darbas yra dar kur kas sunkesnis.

Neįgalus vyras sniegą nukasinėjo lėtai, tačiau užtikrintai.

Išlipę berniukai pasiteiravo, ar vyras neturi papildomų kastuvų ir sulaukę teigiamo atsakymo ėmėsi darbo.

Lauke spaudė didelis šaltis, tačiau net ir tai neatbaidė berniukų. Daniel ir Dominic užtruko net 45 minutes, tačiau tėtis galėjo didžiuotis, kad nieko neprašomi sūnūs ištiesė pagalbos ranką neįgaliam vyrui.

Reklama

Nemažai vyresnės kartos žmonių sako, kad šiuolaikiniai jaunuoliai yra tingūs ir savanaudžiai. Tačiau tai galioja tikrai ne visiems. Šių berniukų pavyzdys rodo, kad jaunuoliai gali būti rūpestingi ir paslaugūs. Stengiasi ištiesti pagalbos ranką, kai to reikia aplinkiniams.

Reklama

Nenuostabu, kad ši istorija greitai apskriejo socialinius tinklus, o tūkstančiai žmonių gyrė berniukus ir sakė, kad jų tėtis gali labai didžiuotis.

“Prisipažinsiu, kad mano berniukų poelgis privertė išspausti ašarą. Tokiomis akimirkomis supranti, kad auklėji vaikus teisingai ir ateityje jie bus puikūs vyrai“ – sakė brolių tėtis Daniel Medina.

Koks gražus ir kilnus berniukų poelgis!

Reklama