Skip to main content

Vyras iš prieglaudos pasiėmė šunį, kurio niekas nenorėjo. Naujasis šeimininkas net nenumanė, kaip jam tai atsilieps ateityje

Vokiečių aviganė vardu Sadie išgyveno didelę traumą, kai šeimininkai jos atsisakė. Būtent dėl patirto streso keturkojė buvo sunkaus charakterio, sunkiai suvaldoma, akivaizdžiai nemėgo vyrų. Dėl šių priežasčių ji keliavo iš prieglaudos į prieglaudą nerasdama sau vietos ir nerasdama sau naujų šeimininkų.

Reklama

Ja pasirūpinti sutiko tik viena gyvūnų prieglauda, kurioje apsilankė Brian Myers. 59-erių vienišas vyras tą dieną ieškojo sau naujo keturkojo draugo. Nepaisant perspėjimų, kad Sadie nemėgsta vyrų, Brian sugebėjo prisijaukinti būtent ją, o ji prisileido Brian.

“Aš pagalvojau, kad noriu šiai kalytei duoti šansą. Ji yra gražus gyvūnas, kurios problemas ir traumas aš manau sugebėsiu išspręsti. Ir iš tikrųjų, šiai keturkojei tereikėjo besąlygiškos meilės, nes netrukus jos charakteris ir būdas tiesiog pražydo. Ji tapo žaismingu, laimingu keturkoju draugu.

Reklama

Ji labai greitai prisirišo prie vyro ir visada buvo šalia. Ji buvo šalia ir lemtingą naktį, kai Brian pasijuto negerai. Jis pakilo nuo lovos ir pajuto labai stiprų dūrį krūtinėje. Jį ištiko insultas. Jis atsistojęs nuo lovos staigiai susmuko ant žemės ir negalėjo pajudėti. Blogiausia buvo tai, kad jo telefonas gulėjo už keleto metrų, tačiau jis neturėjo absoliučiai jėgų net pajudėti iš vietos.

Reklama

Štai tada į pagalbą atbėgo jo augintinė, į kurią vyras įsikibo. Sadie sugebėjo iš visų jėgų nuvilkti Brian iki komodos, ant kurios gulėjo vyro mobilus. Jis laiku išsikvietė greitąją, kuri operatyviai nuvežė vyrą į ligoninę. Jis negalėjo patikėti tuo, ką jo šuo sugebėjo padaryti tą naktį.

Jo žiniomis, Sadie neturėjo absoliučiai jokio dresavimo apie tai, kaip elgtis tokiose situacijose. Vienintelis gyvūnų specialistų paaiškinimas buvo gyvūno prisirišimas prie mylinčio šeimininko ir suvokimas, kad kažkas negerai.

Reklama

Brian būklė ligoninėje buvo stabilizuota ir jo gyvybei pavojus nebegrėsė. Po mėnesio reabilitacijos klinikose vyras buvo išleidžiamas namo, o pirmoji jį pasitikusi buvo būtent Sadie. Visi aplink apsipylė ašaromis matydami, kaip keturkojė džiaugiasi matydama savo mylimą šeimininką.

Reklama

Jai užteko vos 3 mėnesių gyvenimo pas Brian tam, kad suprasti – tai jos amžini namai ir tai yra tikrai žmogus, kuris ją myli. Net prieš įvykstant nelaimei Brian džiaugėsi nauja augintine, tačiau dabar jis turi nepaprastai stiprų ir kitokį ryšį su ja. Vyras bus amžinai dėkingas ir ištikimas savo keturkojei, kuri išgelbėjo jam gyvybę.

Žinių reportažas, kuriame įamžinta jautri Sadie ir Brian susitikimo akimirka:

Reklama