Skip to main content

Vyras išvarė nemokius nuomininkus, tačiau prieš išsikraustant jie nusiaubė butą. Buto šeimininkas už tai atkeršijo neįtikėtinu būdu

Prieš daugiau nei 10 metų Thomas Ravaux nusipirko butą Rozoy-sur-Serre miestelyje Prancūzijoje, kurį ketino išnuomoti kitiems žmonėms. Nupirktam butui buvo reikalingas remontas, todėl darbštus vyras nusprendė viską sutvarkyti ir taip pagerinti savo investiciją.

Reklama

Vyras investavo savo laiką ir pinigus, tačiau vėliau džiaugėsi pinigais, gautais už būsto nuomą.

Viskas klostėsi puikiai, kol į Thomo nuomojamą butą neatsikraustė gyventi viena šeima, kuri kaip įmanydama vengė mokėti už nuomą. Jie kiekvieną mėnesį rasdavo vis naujų pasiteisinimų, tačiau vyras negalėjo taip paprastai atsikratyti nemokių nuomininkų, nes jie gyveno su trimis vaikais.

Praėjo net 14 ilgų mėnesių, per kuriuos buto savininkas negavo nei cento. Laimei, Thomas pradėjo teisinį procesą ir šeima privalėjo palikti namus, už kuriuos nemokėjo daugiau nei metus.

Tačiau nesumokėti pinigai buvo tikrai ne blogiausias dalykas šioje istorijoje. Užėjęs į butą Thomas pamatė tai, kas jam sukėlė tikrą siaubą…

Reklama

Bute buvo pilna purvo, didelių šiukšlių krūvų ir netgi skylių sienose. Gyvenusi šeima paliko daug beverčių savo daiktų, už kurių išvežimą Thomui reikėjo dar ir patušinti savo kišenę. Įsiutęs vyras net nebežinojo ko griebtis, tačiau jis norėjo, kad šie bjaurūs žmonės suprastų, jog už tokius poelgius reikia atsakyti.

Reklama

Galiausiai Thomas sukūrė genialų planą. Vyras pasitarė su teisininkais ir pasidomėjo, ar tai, ką jis nori padaryti yra legalu. Gavęs patvirtinimą jis ėmėsi veiksmų. Visus paliktus daiktus ir visas šiukšles jis sukrovė į didžiulį sunkvežimį.

Vyras lengvai sužinojo, kur persikraustė jo buvę nuomininkai ir nuvažiavo išberti šiukšles prie jų namų durų.

Belieka tikėtis, kad buvę nuomininkai supras, kad taip elgtis su žmonių turtu tikrai negalima…

Vaizdo įrašas, kuriame Thomas parodė, kaip atrodė visas butas ir saldi keršto akimirka:

Reklama