Skip to main content

Vyras ruošėsi vesti neįgalią mylimąją, tačiau ceremonijos metu pamatytas vaizdas jį paliko be žado

Prieš 13 metų Chelsie Hill pakliuvo į siaubingą autoįvykį, dėl kurio liko paralyžiuota žemiau juosmens. Tačiau negalia nesutrukdė 30-metei moteriai ir toliau siekti savo svajonių.

Chelsie įkūrė šokių grupę “Rolletes“, kurios tikslas suteikti galimybę šokti ir neįgaliems žmonėms. Dėl savo pozityvumo, ryžto ir drąsos moteris yra labai populiari socialiniame tinkle “Instagram“, kur ją seka beveik 200 tūkstančių žmonių.

Reklama

Praėjusį rudenį Chelsie ruošėsi ištekėti už savo mylimojo Jason ir norėjo, kad šią didžiąją dieną viskas būtų lyg pasakoje. Neįgali moteris norėjo savo kojomis nueiti iki altoriaus.

“Visą gyvenimą svajojau apie savo vestuvių dieną… Kaip žengiu link altoriaus… Todėl privalėjau tą padaryti“ – sako Chelsie.

“Norėjau patirti tai, ką patiria visos įsimylėjusios merginos. Žinoma, tai nereiškia, kad negalia kažką iš manęs atima. Tiesiog norėjau pajusti širdžių ryšį ir stovėti akis į akį su savo būsimu vyru. Man tai buvo labai svarbu“.

Reklama

Ceremonijos metu nuotaka link altoriaus judėjo specialų įtvarų pagalba. Chelsie viską suplanavo taip, kad Jason būtų atsukęs nugarą į kelią link altoriaus ir per anksti nepamatytų savo mylimosios. Jaunikis atsisuko tik tada, kai su tėčiu ėjusi nuotaka buvo jau netoli altoriaus. Chelsie su ašaromis akyse prisimena akimirką, kai į ją pažvelgė mylimasis.

Reklama

“Jason atvipo žandikaulis, kai pamatė mane. Jis nieko nežinojo apie mano planus, todėl liko visiškai šokiruotas. Tą akimirką atrodė, kad mūsų sielos susijungė. Nemačiau nieko aplinkui. Buvau tik aš ir Jason“ – vestuvių dieną prisimena Chelsie.

Viename interviu moteris pasakojo, kad po lemtingos avarijos jai kilo abejonių, ar kada nors pavyks rasti gyvenimo meilę.

Vestuvių ceremonijos metu Chelsie savo mylimajam pasakė:

“Po avarijos nebuvau tikra, ar kada nors rasiu žmogų, kuris mylės mane visa širdimi. Tačiau tu ne tik priėmei, bet ir dievini mane. Šiandien padarysiu tai, apie ką visą gyvenimą svajojau…“.

Reklama

Ši nuostabi moteris yra puikus įrodymas, kad kiekvienas gali pasiekti savo užsibrėžtus tikslus. Reikia tik turėti daug drąsos, užsispyrimo ir motyvacijos.

Kokia graži pora!

Reklama