Skip to main content

Vyras stebėjimo kamerose pamatė, kaip kaimynų vaikas važinėja jo teritorijoje. Jam kilo geniali mintis, kaip nustebinti berniuką

Kaip jūs reaguotumėte, jeigu po jūsų teritoriją ar kiemą kasdien be jūsų leidimo važinėtų vaikai? Šis vyras kasdien gaudavo pranešimus iš savo judesiu aktyvuojamų sensorių, esančių šalia jo garažo.

Reklama

Įsijungęs vaizdo įrašus, vyras pamatė jo įvažiavimu  važinėjantį vaiką. Iš pradžių vyras buvo šiek tiek suirzęs, nes jo apsaugos kameros visada atyvuodavosi ir pranešdavo apie kažką vysktant šalia jo namų.

Tačiau su laiku vyras pradėjo kasdien laukti mažojo lenktynininko. Jis žinojo, kaip gera turi būti tam vaikui sukti ratus ant jo lygaus betoninio paviršiaus. Tai juk žymiai smagiau nei važiuoti šaligatviu visada tiesiai!

Reklama

Vieną dieną vyras nusprendė paįvairinti berniuko trasą nupiešdamas vingiuotą keliuką. Tad kasdien pro šalį vaikščiojanti šeimyna gavo naują pramogą.

Reklama

Vėliau kamerų įrašuose jis pamatė, kaip berniukas smagiai vinguriuoja keliuku. Vyras nusprendė kas kartą, kai lietus nuplauna trasą, nupiešti ją iš naujo ir vis kitokią. Smagiame video matosi, kad trasą pamėgo ne tik kaimynų berniukas, bet ir visi kiti praeiviai. Trasa pravažiuoti neatsisakė nei suaugę, nei kiti vaikai. Smagiu keliuku pravažiuodavo net kūdikiai vežimėlyje!

Vaizdo įrašas netruko išpopuliarėti internete, o ir aišku kodėl. Vyras sulaukė šiltų žodžių ir palaikymo net iš profesionalių lenktynininkų, kurie nusiuntė tiek vyrui tiek berniukui dovanų. Šiandien šis mielas video yra surinkęs net 13 milijonų peržiūrų, ir jūs galite pamatyti, kodėl:

 

Reklama