Skip to main content

Vyras sukūrė buto interjerą, kurio 39 kv. metruose telpa miegamasis, svetainė, ofisas, virtuvė ir net svečių kambarys

Kiekvienas turime skirtingus įsivaizdavimus, kas yra idealus būstas ir kokios erdvės mums reikia. Vieni svajojame apie dideles erdves gamtos apsuptyje, kiti – apie būstą miesto centre su prieiga prie visų pramogų ir kultūros ir miesto gyvenimo.

Reklama

Graham Hill nusipirko du mini butukus Niujorke Soho kvartale su idėja susikurti savo idealią erdvę gyvenimui bei įgyvendinti jo kaip architekto profesionalų tikslą. Aplamai, gyventi Niujorke ir dar centrinėje jo dalyje – didelė prabanga, todėl dažnai žmonėms tenka arba pakloti milijonus už vidutinio dydžio neprabangius butus, arba ieškoti kitokių sprendimų.

Jis siekė sukurti unikalų butą, kurio vienoje erdvėje funkcionaliai tilptų net 6 kambariai. Jam tai pavyko ir apie tai jis papasakoja ir video, esančiame straipsnio pabaigoje. Taigi jo genialių sprendimų dėka, vyras turi miegamąjį, svetainę, valgomąjį, kuriame gali vakarieniauti bent 10 žmonių.

Reklama

Taip pat su įspūdingai transformuojančiais baldais jis sukuria atskirą svečių kambarį dviem, nedidelį, tačiau visiškai funkcionalų dušą ir nedidelę virtuvę. Tai be abejonės nėra šeimos būstas, tačiau vienam žmogui ar porai šis butas yra tobulas.

Reklama

Jis sukūrė šią erdvę sau su tikslu vėliau sugebėti įrengti tokius pačius butus už prieinamą kainą, nes ši erdvė su unikaliais ir niekada nedarytais sprendimais jam kainavo daug. Tačiau turėdamas dabar prototipą ir neįkainojamą patirtį, jis gali toliau tobulinti savo viziją ir kurti butus, išpildysiančius visus kliento lūkesčius.

Reklama