Skip to main content

Vyriškis sukėlė skandalą bandelių parduotuvėje, tačiau labiausiai visus nustebino tai, kas sukėlė vyro isteriją

Viešos isterijos ir skandalai niekada nėra pats geriausias bet kokio konflikto sprendimo būdas. Deja kai kurių žmonių charakteris ir temperamentas yra labai karštas ir didesnis, nei pats žmogus.

Reklama

Štai internete pasklido keistas video, kuriame vienas iš beigelių parduotuvės klientų pradeda šaukti ir kolioti parduotuvės darbuotojas. Viskas prasidėjo nuo to, kai viena iš moterų jam nusišypsojo, o vyrui tas nepatiko.

Jis pradėjo keikti visas moteris, sakydamas kad jos visos yra vienodos. Savo isteriškame pasirodyme vyras atskleidė, kad pažinčių svetainėse jis gauna skaudžių žinučių dėl savo ūgio. Buvo akivaizdu, kad vyras labai kompleksuoja dėl savo nedidelio ūgio, tačiau tai, kaip jis liejo pykti ant nekaltų moterų supykdė ir kitus klientus. Netrukus tarp vyrų prasidėjo susistumdymas, kuris baigėsi kito vyro iniciatyva.

Reklama

Jis griebė įtūžusį klientą už kaklo ir pargriovė. Netrukus jis buvo išprašytas iš parduotuvės ir nieko nesupratę darbuotojai ir kiti klientai galėjo tęsti dieną. Su įtūžusiu vyru susisiekė ir žurnalistai, norėję paklausti, kodėl jis mano, kad lieti savo pykti kepyklėlėje ant nekaltų moterų yra normalu. Deja, jis nesugebėjo išlaikyti ramybės net interviu metu ir jį nutraukė.

Reklama

Pasirodo, šis vyrukas turi net savo Youtube kanalą, kuriame jis pats filmuoja konfliktus su žmonėmis. Iš kitų video aišku, kad agresyvus vyras dažnai pats išprovokuoja situaciją vis kalbėdamas apie savo žemą ūgį. Akivaizdu, kad video herojus turi didelių psichologinių problemų dėl savo kompleksų, tačiau kol jis nepakeis pats savo elgesio su kitais, niekas jam nepadės.

Reklama