Skip to main content

Žmona neteko vyro ir vaikų tėvo po ilgos jo kovos su vėžiu. Tačiau visus nustebino tai, ką apie velionį moteris parašė laikraštyje

Netekti mylimo žmogaus yra viena didžiausių traumų gyvenime. Ypač kai tai yra vienas iš tėvų arba sutuoktinis. Kai Crystal Saucer atėjo laikas atsisveikinti su savo vyru Eric, jos pasaulis dužo tiesiog į šipulius. Per 13 bendro gyvenimo metų jie patyrė daug, susilaukė nuostabių vaikų.

Reklama

Tačiau vieną dieną netikėtai sušlubavus vyro sveikatai gydytojai atskleidė baisią diagnozę – leukemija. Pirmą kartą kovą su vėžiu intensyviu gydymu Eric pradėjo 2019-ųjų balandį. Atrodė, kad pozityvus ir daug vidinės jėgos turintis vyras išsikapstys iš šios ligos.

Kai jau buvo tikėtasi gauti gerus rezultatus, šeima buvo priblokšta žiniomis apie sugrįžusį vėžį kitose vietose. Vyras nusprendė nebe kovoti daugiau ir praleisti paskutinį jam duotą laiką su šeima. Eric mirė šių metų vasario 26 dieną ir kaip įprasta JAV, apie jo mirtį buvo paskelbta vietinio laikraščio nekrologe.

Reklama

Tačiau visus skaitytojus labai nustebino tai, ką Eric žmona Crystal parašė apie savo vyrą.
“Eric A. Sauser, geriau žinomas kaip super tėtis, kaip atsipalaidavęs vyrukas arba tiesiog „kietas bičas” iš Omahos, Nebraskos, būdamas 43-ejų mirė ramia mirtimi miegodamas savo lovoje šalia savo žmonos. Jis iškeliavo pačiu laiku tam, kad jo dvasia spėtų į visas Red Sox pavasario varžybas.

Reklama

Nesame tikri, tačiau manome, kad mirties priežastis buvo arba leukemija, arba buvimas “mirtinai seksualiu”. Eric, mes tave visados mylėjome ir jau dabar tavęs labai ilgimės. Eric mylėjo dalykus šiame gyvenime štai tokia tvarka – savo nepakartojamai karštą žmoną, nuostabius vaikus ir šeimą, daugybę draugų, Bostono Red Sox komandą, Kanzaso City Chiefs komandą (dar iki tada, kai būti jų fanais tapo madinga), […] savo Adidas sportbačius, žvejoti, keliauti į žygius, medžioti ir kiekvieną Chevy markės automobilį, kurį jis pamatydavo.

Eric nekentė liūdnų istorijų, burokėlių, romantinių komedijų, apsnigusio įvažiavimo ir nemėgo išjungti garažo šviesą. Tai viskas. Eric buvo patenkintas viskuo kitu savo gyvenime. Jeigu pažinojote Eric, jūs tikriausiai jautėte, kad jis jus myli. Jis galbūt buvo net jums tai pasakęs, būdamas blaivus arba ne.

Reklama

Kol jis buvo tarp mūsų, jis sugebėdavo rasti kelią į kiekvieno širdį. […] Po laidotuvių, mes švęsime jo gyvenimą klausydami Ozzy Osbourne muzikos ir pakeldami šaltą bokalą alaus. Vietoje gėlių prašome pasimelsti už Huskers komandą tam, kad jie šiemet turėtų pergalingą sezoną. Arba nusiųskite auką komandai Eric vardu. Jam patiktų abu variantai.”

Reklama

Crystal akivaizdžiai norėjo išlaikyti pozityvumą ir todėl parašė visiškai netradicinį nekrologą, kuris dėl savo šmaikštumo netruko pasklisti po visą pasaulį. Moteris sugebėjo atskleisti niekada jo nepažinojusiems koks iš tikrųjų šaunus vyras buvo Eric. Jis niekada nenorėjo gailesčio, todėl jo žmona kuo puikiausiai žinojo, kad toks sąmojingas nekrologas bus pats geriausias atsisveikinimas.

Reklama