Skip to main content

19-metis patyrė šoką sužinojęs, kas jo laukia už tai, kad jis palietė patinkančios merginos petį ir nesugebėjo iš nervų pasakyti nė žodžio

Visi mes pažinojome bent vieną klasės keistuolį vienišių, kuriam sunkiai sekėsi socialinėse situacijose. Galbūt net buvome tie atstumtieji, kurie neturėjo draugų ir slėpėsi klasės kamputyje. Tačiau viena situacija, įvykusi Jungtinėje Karalystėje, tiesiog pribloškė visą šalį. Jamie Griffiths visada jautėsi nepritapęs prie savo bendraamžių.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Jis buvo klasės vienišius, kuriam sunkiai sekėsi laisvai bendrauti su kitais. Vaikinas net ne kartą internete yra ieškojęs patarimų, “kaip susirasti draugų”. Sutelkęs visą drąsą jis vieną kartą pabandė pakalbinti toje pačioje mokykloje besimokiusią merginą, kuriai jis jautė simpatiją. Tame nėra nieko blogo, tačiau tai, kaip visa tai pasibaigė, buvo tiesiog neįtikėtina.

Vieną dieną jis priėjo prie jos ir palietė jos petį, norėdamas atkreipti į save dėmesį. Tačiau susijaudinęs vaikinas tuo metu staiga pasimetė ir nesugebėjo išlementi nei vieno žodžio. Kitą kartą pabandžius tą patį, jis ir vėl puolė į paniką ir nesugebėjo pasakyti net “labas”. Jamie nė neįsivaizdavo, kad toks jo elgesys sukėlė tikrą siaubą merginai, kuri su tėvais kreipėsi į policiją dėl priekabiavimo.

Reklama

Netrukus Jamie patyrė didžiausią šoką sužinojęs, kad jam pareikšti rimti kaltinimai. Viskas, ko jis norėjo, tai buvo tik susipažinti su ja ir pasikalbėti. Nekalta simpatija užvirė tikrą košę ir netrukus vaikinas privalėjo net stoti prieš teismą. Anot merginos, jis jai įvarė tokį siaubą, kuris jai sutrikdė visam gyvenimui. Ji nesugebėjo mokytis, išeiti iš namų į viešumą ir teigė, kad net savo namuose nesijaučia saugi.

Reklama

Mergina teigė, kad paskutinį kartą jis būtų palietęs jos krūtinę, jei ji nebūtų nuo jo nusisukusi tą akimirką. Į universitetą planavusio stoti vaikino ketinimai toli gražu nebuvo seksualinis priekabiavimas, tačiau situacija su teisėsauga tapo absoliučiai nevaldoma. Galiausiai nepaisant paaiškinimų, kad Jamie tiesiog yra “drovus ir neryžtingas” vaikinas, norėjęs susidraugauti su mergina iš mokyklos, jis buvo pripažintas kaltu dėl seksualinio priekabiavimo.

Jam buvo skirta bausmė atlikti 200 valandų viešųjų darbų, padengti teismo išlaidas ir registruotis seksualinių priekabiautojų duomenų bazėje ateinančius 5 metus. Net po teismo sprendimo mergina ir toliau kalbėjo apie tai, kaip Jamie veiksmai paveikė ne tik jos būseną dabar, bet ir potencialiai jos gyvenimą.

Reklama

Dėl patirtos traumos mergina galimai pablogino savo pažymius ir negalės stoti ten, kur svajojo. Iš geros ir pasiturinčios šeimos kilusiam vaikinui neliko nieko kito tik atsiprašyti visų už sukeltą stresą. Ši istorija labai greitai sulaukė didelio dėmesio internete, kur daugybė “tokių pačių drovių” vaikinų bandė apginti Jamie.

Reklama

Galbūt jis ir padarė klaidą, tačiau galima tik įsivaizduoti, kaip tokia patirtis paveikė ir jauną vaikiną, kuris galimai nebe sugebės iš viso bendrauti su merginomis ateityje dėl šios siaubingos patirties. Po šio teismo sprendimo visoje šalyje ir už jos ribų kilo milžiniškos diskusijos apie tai, kur yra ribos moterų ir vyrų bendravime. Net teisėsaugos atstovai dalyvavo diskusijoje apie tai, kaip neapibrėžta yra seksualinio priekabiavimo sąvoka, nes šį kartą Jamie buvo nuteistas tik dėl to, kaip jautėsi mergina. Nemažai kas teigė, kad mergina tikrai nesijaustų „taip siaubingai”, jei ją palietęs būtų koks kitas, „populiarus” bendramokslis.

 

Reklama